• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Modyfikacja baru

Zaczęty przez turoseq, Kwiecień 25, 2015, 23:27:08 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

turoseq

Znieśmy wejściówki.
Zamiast dostawać wejściówki do baru (z ringu, z łapówek, z co czterogodzinnych przychodów, z Miasta), dostawalibyśmy 100pkt energii (bądź 96, coby nie zwiększyć wartości wejściówki - przecież trzeba uwzględnić jeszcze koszt drinka). Będziemy kupować energię na sztuki - tj. niech każdy 1pkt kosztuje 520zł... i tyle.

Trzeźwienie, limit promili, inne drinki.
Jeśli nie przejdzie powyższa część, znieśmy chociaż rzeczy zawarte w temacie tego podpunktu. Inne drinki niż kamikaze są bezcelowe, jedynie utrudniają grę nowym graczom, którzy muszą bezdennie klikać w drinki i potem trzeźwieć, dopóki nie wbiją poziomu pozwalającego picie kamikaze. Reszta drinków jest naleciałością z G1, włącznie z limitem promili i jego zerowaniem, tj. trzeźwieniem.

Dodatkowa opcja przy kamikaze
Przy innych drinkach jest coś takiego jak "pij do dna". Niech kamikaze również posiada taki przycisk. Choć picie go nie jest limitowane ilością w danej kolejce, jest jednak limitowane poprzez ilość wejściówek. Więc niech będzie tu też taki przycisk, który po prostu wypijałby wszystkie wejściówki naraz. I tak przecież można wpisać jakąkolwiek liczbę wyższą od ilości wejściówek, a i tak system zużywa je do 0. Po co wpisywać, skoro można by załatwić to jednym przyciskiem ;)

@admin
PS Mam nadzieję, że to nie jest niezgodne z regulaminem i takiego typu połączenie jest już dozwolone? Poszczególne partie są od siebie zależne, więc nie ma opcji aby je rozdzielić :)

hopkins

beznadzieja.
dobrze jest jak jest.

turoseq

Okeeej ;)
odnosisz się do wszystkich podpunktów? Co do pierwszego jestem zgodny, może lekko przesadziłem. Ale już np. trzeci jest dość sensowny, według mnie ;)

hopkins

no trzecia opcja ujdzie...
łatwa do zrobienia - kolejne ctrl c ctrl v
więc admin wprowadzi.
chyba, że się mnie naczyta i uzna, że zrobi po złości i nie wprowadzi.