• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Zwiększenie zdobyczy z ringu

Zaczęty przez kinek, Lipiec 28, 2015, 17:31:24 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kinek

Mój pomysł polega na tym, żeby zwiększyć zarobki oraz zdobywana energie na ringu ;) bo uważam, że milion na tym 200 lvl jak u mnie to jest nic..:)

kosiarz2705

Zmień temat na bardziej trafny np zwiększone wynagrodzenia w ringu, bo się zaczną czepiać.

Pomysł dobry walki gangów ulepszone to teraz ring aby zwykły gracz mógł poprzez aktywne klikanie zdobywać kasę, a nie tylko kupować za bilo lub czekać... ;)

AndrewMaster

Ring - w tej opcji gracz może walczyć z innymi gangsterami bez straty energii.W przypadku zwycięstwa otrzymuje się kasę (która jest zależna od zarobków gracza i poziomu doświadczenia) oraz 1 pkt Bonusu. Gracz ma również szansę na otrzymanie pkt energii (ich ilość jest zależna od poziomu doświadczenia).

kinek

Andrew tylko spojrz na to ja przy zarobkach okolo 700 mln zarabiam okolo 700 tys- miliona energia to okolo 235 wiec tyle co w minute;//

AndrewMaster

Może odrazu 1 mld? Albo 200% z zarobków...

kinek

nie ale mysle ze te okolo 10 mln bylo by okej i jakies 10  tys energii

Pt4szek

Jak zwykle.... Okej. załóżmy
przeciętny sporo aktywny 200 lvl  gracz wygrywa dziennie 250 walk.
Teraz zdobywa załóżmy milion za walkę, co daję 250mln na dzień, dodatkowo 200energi x 250 =5000 energi. To nie jest dużo.
Twoje modernizacje : 250 x 10mln = 2,5mld, to już sporo. Dodatkowo :
10 000eny x 250 =2,5mln eny. dla 200lvl to bardzo dużo.
Widzę 3 poważne wady twojego pomysłu przez które Według mnie pomysł nie wejdzie.
1 - Chcesz żeby ot tak zwiększyć zarobki, a to można robić w kółko, fachowo to jest inflacja.
2 - Ring był bardzo niedawno modernizowany, czyli ot tamtego momentu mało żeczy się lozmieniało czyli proporcje wynagrodzenia są takie jakie admin chciał, to wyklucza jakiekolwiek zmiany.
3 - główną nagrodą w ringu, OD POCZĄTKU miały być pkt bonusu, nie hajs czy ena.
Według tych trzech pkt według mnie pomysł nie wejdzie, co więcej :
Jestem przeciw niemu.

jolaba

Jedyną modernizacja nad jaką bym pomyślał w Ringu to więcej nagradzanych osób za rankig dzienny. W kasynie jest 50 osób, też w rankingu dziennym, a w Ringu tylko 10.