• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Reformacja Gangu cz.1 "Walka o wpływy"

Zaczęty przez Gimi, Maj 27, 2015, 13:21:13 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Gimi

Witajcie, Po moim wcześniejszym wstępie przedstawię wam pierwszą część reformacji gangu a mianowicie "Walkę o wpływy".

Zapytacie a cóż to jest ? Otóż już wyjaśniam :

W grze Gangsters występuje taka funkcja jak "Walka Gangów" no właśnie która ... jest bezużyteczna a jeśli ktoś już z tego korzysta to 1/10 gangów w celu ? Chyba aby zdobyć adrenalinę (Jeżeli się mylę poprawcie mnie). Ja chciałbym to zlikwidować i wprowadzić (Uwaga) Drugi powód dla którego gracze będą codziennie logować się i korzystać z tej gry. Jak narazie większość wchodzi na tutki a skądinąd wiem że jedna i długa rozgrywka musi w końcu nużyć. Dlatego też ;

Chcę aby wprowadzono ową "Walkę o wpływy". Będzie ona zastępowała w zupełności opcję "Wojna gangów" gdyż o to samo będzie w niej chodzić (Walka gangów między sobą) ale to będzie zupełnie inaczej przedstawione. Opcja ta będzie podobna do tournamentów w tym  że tutaj będzie się liczyło zsumowane SV członków gangu którzy brali udział w walce. Tutaj... już zaczyna się sedno sprawy, NAGRODY ZA WYGRANIE pojedynczego takiego tutka bądź walki w tutku. Będzie to :

Szacunek (chcę aby wprowadzono też taki oto jakby to nazwać.. "punkty" czy niewiem jak) według niego będziemy się kierować w rangingu... który też chciałbym aby powstał. Ów szacunek będzie nam podpowiadal który gang jest obecnie najlepszy gdyż narazie nie mamy takiego rankingu co uważam że jest skandalem by nie mieć pojęcia że istnieją tak silnie zbudowane gangi (z dobrych graczy) o których pojęcia nie mieliśmy. Proszę się też nie martwić to wszystko będzie tak skonstruowane że zapewniam was że słaby gang nie wypłynie na powierzchnie takiego rankingu.

Wygranie Godzinnych zarobków GANGU a spowoduje to m.in. to że jeśli ten pomysł zostanie wprowadzony w życie skończy się przyjmowanie kogoś za kody tylko będzie patrzenie na czyjeś z SV (gracze strajkujący powinni być z tego zadowolenie) ale już wracam do pomysłu.  Zaczynamy z bilansem 0 takiej kasy (oczywiście pamiętajcie że ja mówie tylko o tych zarobkach dragi i dzielnice to inna bajka i tamte zarobki pozostaną bez względu na wszystko) Za wygranie 1 walki w tutku otrzymujemy dajmy na to 1 000 000 zł a GDY PRZEGRAMY jedną walkę odejmuje nam się z obecnej kwoty 500 000 zł (To są moje przykłady tych zarobków bo uważam że zdobywanie takich zarobków powinno odbywać się według jakiegoś wzoru). Jak już wspominałem jak będziemy na 0 i przegramy to nie mamy na minusie, mamy zero-przegraliśmy- dalej mamy 0/h. Dodam jeszcze iż ta kwota co miesiąc powinna być zerowana co skutkowałoby tym że - dałoby się i choćby zbić fortunę na tym ale będzie to krótkotrwale i nikt na tym w zarobkach nie odjedzie na wieczność.


Kasę do gangu. Gdy wygramy walkę, bądź tutka otrzymujemy takową,będzie ona zależeć od Szacunku gangu i SV jakie zostało włożone w tą walkę (Specjaliści od tej gry podstawią odpowiednie wzory ;)


Ostatnio przyspieszono też wbijanie początkowych lvl więc proszę( by nie było oszustw i innych 'matactw' ) by podwyższyć poziom od którego można założyć gang, np. od 150 czy 250 to już wedle uznania

Wyplacalni.p

Zaraz ktoś wyleci z prawdopodobnym zdaniem: "Są tu aż 3 pomysły w Jednym Pomyśle" i da Regulamin składania pomysłów.

Nie jest złe, ale zobaczymy...
Coś powinno się zmienić w tym temacie...
Bo nic się ciekawego dzieje i brak imprez.

djorzel

1. Tytuł Tematu w dziale Pomysły powinien dobrze opisywać dany pomysł. Przykłady złych tytułów - 'super pomysł', 'nowe pomysły', 'Bank', 'Profil', 'Gang'.

2. W jednym temacie może być maksymalnie jeden pomysł.

3. W postach w dziale Pomysły powinni zawierać jedynie rozważania nt. pomysłu zawartego w danym Temacie.

4. Pomysły można zgłaszać jedynie do G2 (na G3 nie ma obecnie żadnych planów, a G1 nie będzie już rozwijane).

5. Pomysły muszą dotyczyć samych opcji gry - niepoprawne pomysły to np. jednorazowa promocja, rozdawania biletów, zjazdy graczy - od tego są inne działy.

6. Tematy i Posty nie stosujące się do powyższego regulaminu będą automatycznie usuwane.


Już się znalazł :D

Majin Vegeta

zbyt skomplikowany pomysł.
administracja na to nie pójdzie.
i tak mają dużo roboty.

Gimi

Jak zbyt skomplikowany !? Wam nawet złotego konia pod nos postawić to i tak niektórzy dalej będą skrzeczeć... przecież tutki które  już są to też administracja nie wymyśliła tylko pomysł pochodzi od jakiegoś gracza..a to będzie podobne do tutków tylko oczywiście troche zmodyfikowane :)

Majin Vegeta

czytać się naucz!
ten pomysł już był i utkwił w martwym punkcie!

nie chcieliście strajkować to teraz cierpcie, że nie ma nowości.
dobrze wam tak.

STRAJK NADAL TRWA!!
LESZCZE WYMIĘKŁY!!

Gimi

Tego pomysłu nigdy nie było :) Majin Vegeta jeśli był to daj linka z tym tematem ;)

Wracając do tematu nie chce się tu z nikim sprzeczać ale poprzyjcie mnie pod tym tematem że wam sie podoba albo nie :) Wojna Gangów jest niemal bezużyteczna i większość graczy przyzna mi racje a to tutek gangowy nieprawdopodobnie uatrakcyjnił by grę :)

Majin Vegeta

to że nie ma linku, nie znaczy, że to nie było przerabiane - niektóre posty są/były kasowane.
pamiętam jeden temat, gdzie była zagorzała dyskusja odnośnie wojny gangów.
o ile pamiętam to jeszcze krzys077 zamknął ów temat.
więc to było więcej niż 3 lata temu.
pozdrawiam.