• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Nie opłacalność Dziwek w stosunku do Biznesu

Zaczęty przez sezar33, Lipiec 30, 2015, 23:14:55 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Gural.





koznoe



Adi89/adi_89


Dziki Baca

no nie wiem nie wiem lepiej jakieś inne nowinki niż bizenesy


Majin Vegeta

PRZECIW!!

nowa dziwka owszem...

ale pieprzycie głupoty, że są nieopłacalne.
o to chodzi w tej grze żeby wszystko było opłacalne na jednakowym lub zbliżonym poziomie.
musisz kupić zawsze to co opłaca ci się najbardziej.

przykład:
masz do wyboru: kupić jeden duży majonez lub dwa małe. duży kosztuje 9zł, mały 5zł.
daje nam to 9zł i 10zł (2x5zł)
i co? logika nakazuje kupić jeden duży, bo tańszy
ale żaden z was nie pomyśli że duży waży 500g a małe ważą po 300g.
i co teraz wybrać?
TRZEBA WYLICZYĆ!!
po to sa te kalkulatory!! kalkulatory którymi większość debili GARDZI!
i z moich wyliczeń wynika że bardziej opłaca się kupić 2 MAŁE majonezy, bo wychodzi 16,6zł/1kg majonezu co się opłaca bardzeij niż kupując duży i płacić 18zł/kg majonezu!

TO JEST TEN BŁĄD KTÓRY ROBI WIĘKSZOŚĆ Z WAS!!

wychodzi na to, że nic nowego nie jest potrzebne. wystarczy dobić na równi wszystkie biznesy, dziwki, klub vip, gang, itd, itp. i wszystko opłaca się tak samo.

przypominam, że każda dziwka/biznes(pomijam fakt, że wszystko w tej grze) które są nowe powoduje, że topka tylko odskakuje słabszym graczom i powiększa przepaść między nimi.

tak więc żeby żaden napinacz nie pisałm mi tu zaraz pierdół - jestem za nowa szmatą i za nowym alfem, kalkulatora nie rozsyłam bo jest strajk, sami sobie zróbcie wielcy znawcy i ostanie:

MYŚLEĆ!!

admin

@hopek - spokojniej proszę

Zgadzamy się z poglądami wyrażonymi przez gracza hopek (vel Majin Vegeta - chociaż widać, że gracz się szybko denerwuje - zalecamy melisę) i Pt4szek  - celem nie było to, aby wszystko było tak samo opłacalne.
Nie oznacza to, że za jakiś czas nie będzie zmian w zarobkach lub dodanie nowych panienek, jednak obecnie staramy się wprowadzać nowe opcje (modernizować stare), a nie zwiększać tylko cyferki w bazie - temat na tę chwilę odrzucamy.


Pozdrawiamy,
Załoga Gangsters.pl