• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Gangi - ocena przychodów

Zaczęty przez Wyplacalni.p, Sierpień 13, 2015, 23:29:51 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wyplacalni.p

Z OSTATNIEJ CHWILI ;)

Pomyślałem właśnie sobie dodatkowo o tym, aby w tej TABELCE, BELCE RUBRYCE znalazła się jeszcze informacja o tym, który gangster przynosi do gangu największy dochód, jak i przynosi straty, dzięki temu wiemy kto jest na PLUSIE, a kto na MINUSIE

Opcjonalnie ;)

admin

#1
@Wyplacalni.p - proszę zdefiniować do swojego pomysłu co to znaczy 'przynosi do gangu największy dochód' oraz 'przynosi straty' wraz z umieszczeniem tego w zadanym kontekście czasowym (tygodniowym).

Wyplacalni.p

Przykład:

Jopek:  200 mln
Donzo: 1,200 000 000
Pikuś: 10 000 000 000 000
Pako.  289 983 654 290

Czyli że Pan Pikuś przynosi największy dochód dla gangu.

admin

??
To jest zupełnie niezrozumiałe, proszę zdefiniować czynność "przynosi największy dochód" oraz proszę zdefiniować "przynosi straty" - w przeciwnym wypadku pomysł zostanie od ręki odrzucony.

kosiarz2705

Pewnie chodzi mu ile wygrał z napadów lub walk gangów
Ile osób bierze udział na tyle dzielić wygrana kwotę i zaliczać

Wyplacalni.p

#5
Chodzi mi o to kto generuje największe przychody w gangu, a wyżej podałem przykładowe osoby.
Np. Są opłaty za pobyt w gangu za pomocą biletów, czy nawet kasa z gry, a ten kto nie wpłaca chociażby regularnie, to wychodzi jak strata dla gangu, w Napadach gangowych jeżeli ktoś nie zaatakuje to przynosi stratę Gangowi w ilości zł, a jeżeli ktoś kto wpłaca najwięcej, najwięcej uczestniczy w Walkach i Napadach, to przynosi dochód, chodzi mi o to aby u każdego z osobna było można widzieć osoby najbardziej kreatywne i wypłacalne.

kosiarz2705


admin

Gracz nie podał definicji straty, przykłady to nie definicja. Proszę o przemyślane pomysły wraz z opisem.