• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Tournament Walki gangów 10x zamiast starego co jest Walki gangów

Zaczęty przez spartan, Wrzesień 21, 2015, 09:02:28 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

spartan

Tournament Walki gangów 10x  zamiast starego co jest Walki gangów


bajerek

Jeśli chodzi o Tournament Gangów na zasadach zwykłego tura to jestem na tak. Sam o tym myślałem. Ale musiały by być jakieś dodatkowe warunki, np przynajmniej połowa gangu obecna podczas całego tura i dopuszczone tylko gangi z odpowiednią ilością gangsterów. Bez sensu by było gdyby w turze uczestniczył gang jednoosobowo.

spartan

ale wkurzajace, to. cos z tym zrobic ulepszyc.
Tak idzie ktos napada na gang czy jedno czy wiele osob czy przegrywamy czy wygrywamy. Kazdy moze dołoczyc do napadu wallki gangow kazdym 10 walk.

Nie widzi teraz skonczył walke gangu tylko jest raport. albo powinno kolory dac, czerwono na atak a koniec niebiesko . Nie którzy sa pracy nie ktorzy w szkole i patrzec na wszystko w grze?

albedo

Wymagając co najmniej połowy członków gangu i 10 gangów on line, to byłyby ze cztery takie turki na miesiąc. Zobacz ilu jest ludzi w tych gangach, z którymi walczysz na WG.
Ale pomysł OK

sirhans

Jestem za; pod warunkiem, że JEDYNĄ WYGRANĄ będą punkty dla gangu.
Jeśli ma to się rozbijać o kasę, to nie ma to najmniejszego sensu.

Wprowadzając taką rozgrywkę, jednocześnie za nagrodę stawiając jedynie punkty dla gangu, nie będziemy dalej windować czołowych, a damy szansę maluczkim, bądź tym walczącym o 25 lub trochę wyższe miejsce w rankingu.
Piszę to, ponieważ pomimo wprowadzenia systemu "więcej graczy -> większa szansa na wygraną" w Walkach Gangów i tak czterech graczy ~300lvl nie ma szans z jednym 600+, nie mówiąc o 1000+
Gracz na poziomie 300 ma 3~10mld SV; gracz na poziomie 600 ma 200+mld SV -> Turniej na gangi nie ma sensu, chyba, że przyjmiemy iż SV nie ma żadnego znaczenia. Tylko wtedy ryk będzie znowu "bo ja zainwestowałem w konto 200zł, a kmiotek mnie bije"...