• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Kara za wulgaryzmy...

Zaczęty przez sirhans, Wrzesień 16, 2015, 01:03:58 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sirhans

Nie pierwszy raz spotkałem się z wyzwiskami co do mojej osoby - wiadomości prywatne.
Jakkolwiek specjalnie nie czuję się urażony tekstami typu "twoja stara" i takie tam podobne, to jednak jest to z lekka denerwujące..

Moja propozycja jest taka:
Trzydniowy ban na turnieje i walki gangów za wyzwiska - oczywiście GM decyduje, czy zgłoszenie jest zasadne.

Dla recydywistów -> ban na tydzień.
Jeśli z kontekstu "rozmowy" wynika, że obie strony rzucają wyzwiskami, to ban dla obu :)

Sprawa chyba będzie wymagała dodania guzika "zgłoś naruszenie zasad" we wiadomościach..

danielos112

V.I.P

Jumpers

w wiadomościach Prywatnych masz taką fajną opcję Blokady wpisujesz nick i  nic już do ciebie nie wyśle

Wyplacalni.p

Cytat: Jumpers w Wrzesień 16, 2015, 12:07:39 PM
w wiadomościach Prywatnych masz taką fajną opcję Blokady wpisujesz nick i  nic już do ciebie nie wyśle
To co piszesz to jest faktycznie, ale jest to z Ograniczeniem do 50 osób z tego co słyszałem.

On pisze o czymś zupełnie innym, aby wyhamować społeczeństwo i zaczęli odnosić się z Kulturą. ;)

sirhans

Cytat: Jumpers w Wrzesień 16, 2015, 12:07:39 PM
w wiadomościach Prywatnych masz taką fajną opcję Blokady wpisujesz nick i  nic już do ciebie nie wyśle

No fajnie, aczkolwiek nie wyznaję zasady "blokuj każdego" - może się kiedyś gościowi odmieni..
Poza tym, najpierw się naczytam debili i innych penisów, a potem dopiero mogę zablokować... :o
Utrzymuję zatem iż sprawa warta rozpatrzenia ;)