• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

multikonta

Zaczęty przez Papa Smerf, Październik 12, 2015, 13:13:13 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Papa Smerf

Zarejestrowanych graczy:
106 236
Graczy online:
171
Z czego większą część to są i tak multikonta.
Proponuję by nastąpiła zmiana w regulaminie dotycząca multikont, multikonta napędzają sporą cześć gry, ale nie wpływają źle.
Proponuję poprawienie systemu dotyczącego  multikont by system nie wykrywał jako multikont. Ktoś jest za? :)

spartan

chyba kazdy ma podwojna albo wiecej kont. ale ale sa mody jak trolek i ixat i tylko roba co chca. to chodzi! jakby wlasnascia gra.

monicue

Mi i tak już przestało zależeć - jednak przyznam tutaj rację, jeżeli ktoś ma plan na grę i potrzebne mu te multikonta, to czemu nie.?;
jednak aby odbywało się to na przejrzystych zasadach, w moim przypadku; mając 3 gangi w grze - jak mam to ogarnąć w inny sposób.?!
a jeden gang to dla mnie za mało -  8) - ale nie może być też tak że takie multikonta walczą pomiędzy sobą - bo to już lekka przesada jest, drugie czy tam 10,100 konto w grze owszem czemu nie - jednak zasady posiadania takiego konta przejrzyste dla wszystkich, aby nie było w ten sposób że ktoś zainwestował trochę grosza i potem się nagle okazuje że niestety ;)

pozd
Monika

Dziwka z burdelu

Ok to rozumiem. :-) co do zasad walk z multikontami to ok w tym wypadku się zgodzę że nie mogą między sobą walczyć.

oskubany ali(Al)

multikonta nie oficjalnie admin nie wydaje mi sie aby robił z tego afery wiadomo ze jest ich  bardzo duzo ale jesli nimi nie walczysz miedzy soba nie obstwiasz totka itd.czyli w jakis bardzo perfidny sposob nie naruszasz regulaminu na pewno nie szkodzi to grze sa tysiace mozliwosci sprawdzenia tego(mac sieciówki,ciasteczka)ale trzeba tez jakos do ładu dojsc z tym ze posiadajac 2 mocne konta obstawi sie np.miasto i dzielnice i co teraz wszyscy maja grac tylko po to aby ktos pkt. zdobywał?
Tak wiec wydaje mi sie ze administracja ma teraz bardzo duzy problem do rozwiazania.Licze ze uda sie to szczesliwie dla wszystkich naprawic :D

admin

Pomysł odrzucony kategorycznie.

Pierwsze kroki ku temu zostały poczynione, więcej można przeczytać tutaj: http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=20114.msg440867#new

Samo zablokowanie multikont od ręki jest niemożliwe do wykonania "od ręki", jednak sukcesywnie będziemy odbierać 'zysk' jaki dają multikonta, co w ostateczności powinno zminimalizować liczbę multikont w grze.

Pozdrawiamy,
Załoga Gangsters.pl