• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

BLACK JACK

Zaczęty przez sawik32, Czerwiec 23, 2016, 16:02:20 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sawik32

Proszę mi wyjaśnić reguły gry w BLACKJACKA. Oczywiście znam zasady tej gry a moje pytanie było retoryczne. Bardziej mi chodziło o Waszego BlackJacka niż o grę w prawdziwym kasynie. Otóż byłem, obserwowałem jak grają inni a nawet pozwoliłem sobie zagrać ale takiej passy krupiera jak u Was to jeszcze nie widziałem. Podstawową kartą wyjściową krupiera w Waszej grze jest 10. Jest to w tym przypadku około 80% rozdań. Dziwne to trochę a wręcz nierealne. Sprawa następna. Średnia karta krupiera to 19,7. Bardzo wysoka więc i trudno cokolwiek wygrać. Kilka rozdań pod rząd dla przykładu. 19, 20 ,20, blackjack,21 blackjack,20,fura,20,21,19,18,20,blackjack, fura,20 w 75% z dwóch kart. Karty moje, oczywiście mowa tu o dwóch kartach 8,12,14,15,20,13,15,15,17,20,13, blackjack,14,15,20,18. Trudno tu cokolwiek wygrać jeśli za każdą jedną moją wygraną partię następnych 5 przegrywam. Nie żalę się bo to tylko gra i pieniądze są wirtualne ale widać gołym okiem że jest ona nastawiona na łupienie graczy zaś wygrywających jest bardzo mało i na niewielkie kwoty. Mimo iż to tylko gra w grze czuję się oszukany i tylko dlatego że wygrane krupiera są zbyt częste a karta stosunkowo zbyt mocna. Znalazłem też wielki błąd w grze i to dwa albo ja się może nie znam, aczkolwiek nie wiedziałem że w talii kart jest pięć dziesiątek pomijając figury tak jak i dwa króle karo. Jak widać jest to oszustwo jakich mało więc i wygrana jest bardzo mało prawdopodobna. Na tą chwilę nie domagam się niczego aczkolwiek oczekuję na kilka słów wyjaśnień, ewentualnie jakieś propozycje dla uczciwego załatwienia sprawy.

SedesRambo

zgadzam sie to oszustwo, i zazwyczaj co by sie nie klikneło czy dobrac następna karte czy czekac to i tak sie przegra