• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Blokady Konta > STRAJK !!!!

Zaczęty przez eli54321, Kwiecień 21, 2015, 11:22:29 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

eli54321

Witajcie drodzy gracze :) no ja się żegnać nie chce i powalczę o odblokowanie WSZYSTKICH zablokowanych kont w tym i mojego, konta zostały zablokowane w sobotę. Pisałem oczywiście na pocztę Administracji otrzymałem odpowiedz że zablokowane jest przez przelewy poza grą ;)
Jak już wszyscy wiecie jest STRAJK !!!! Postanowiliśmy wstrzymać wpłaty biletowe co bardzo uderzyło po kieszeni właścicieli gry :) od razu widać efekty coś zaczyna się dziać szkoda że dopiero teraz ale poprawa jest i wszystko idzie w dobrą stronę. Dlaczego konta powinny zostać odblokowane to chyba proste przyczyniły się one w dużej mierze do wzięcia się do roboty naszej Administracji :)  Może i faktycznie regulamin gry został naruszony przyznaje ale takie działanie było potrzebne dla dobra gry, wyjaśnienie złożyłem na pocztę że pobrane opłaty poza grą i tak wrócą do gry po STRAJKU !!! Dużo ludzi przeznaczyło na tą grę sporo pieniędzy i to nie małych np. DK-133, Norweg i inni, te kwoty za które konta zostały zablokowane to przy tym malutkie grosiki .... Administracjo proszę o odblokowanie WSZYSTKICH zablokowanych ostatnio kont za przelewy poza grą, nie będziemy więcej pobierać opłat w postaci przelewów oraz nie będziemy też pobierać biletów w grze do zakończenia STRAJKU !!!
2,10,22,32,34,42,44,51,66,72

admin

1. Każdy gracz ma szanse na odblokowanie konta o ile przekaże stosowne wyjaśnienia.
2. Gracz Eliminator nie chce przekazywać wyjaśnień, więc jego szanse na odblokowanie konta maleją z każdym dniem.
3. Każdy gracz, który ma zablokowane konto powinien zgłosić się we własnym imieniu drogą mailową na adres admin@gangsters.com.pl. Każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie.
3. Kupowanie łapówek, nie ważne w jakiej ilości, nie upoważnia do łamania regulaminu gry.

Pozdrawiamy,
Załoga Gangsters.pl

eli54321

Dalsza część tematu - http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=19410.0
Ktory został zablokowany

Admin napisał :
1. Każdy gracz ma szanse na odblokowanie konta o ile przekaże stosowne wyjaśnienia.
2. Gracz Eliminator nie chce przekazywać wyjaśnień, więc jego szanse na odblokowanie konta maleją z każdym dniem.
3. Każdy gracz, który ma zablokowane konto powinien zgłosić się we własnym imieniu drogą mailową na adres admin@gangsters.com.pl. Każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie.
3. Kupowanie łapówek, nie ważne w jakiej ilości, nie upoważnia do łamania regulaminu gry.

Pozdrawiamy,
Załoga Gangsters.pl

Ja wyjaśnienia składałem przyznałem się wyjaśniłem wszystko ale nasz drogi Admin che bym podał wszystkich graczy którzy wpłacali forma przelewu ;) ja niestety nie udzielam takich informacji a do strajku na pewno zostanie dodany kolejny pkt. o odblokowaniu WSZYSTKICH zablokowanych kont w sobotę !!!!

Pozdrawiam,
Eliminator z załogi STRAJKU.
2,10,22,32,34,42,44,51,66,72

admin

W związku z faktem przyznania się do łamania regulaminu i braku chęci dalszej współpracy - wszystkie multikonta gracza Eliminator zostały zbanowane.

Pozdrawiamy,
Załoga Gangsters.pl