• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Większa gotówka do konta za bilet

Zaczęty przez Szczuply, Luty 20, 2012, 14:11:50 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Szczuply

250 000 zł do Konta za jeden bilet to śmieszne pieniądze. Zwłaszcza że na chwile obecną niektórzy za bilet kasę liczą w miliardach ;)  Gdyby to podnieść do np. 25 mln albo nawet 50mln to na pewno wzrosłoby zainteresowanie słabszych graczy. I mogliby szybciej podgonić z zarobkami. No i oczywiście kasa z biletów większa by była ;)

BaBaNaRoWeRzE

ciekawa opcja Szczuplaczku.. na chwile obecną zgodze sie z tym pomysłem, aczkolwiek jeśli (o ile) powstanie G3 i będzie te 25/50mln za 1 bilet to w dosc szybkim tempie wyłoni się "elita" która wpakuje znów xxxx zł w gre i odskoczą od reszty

El Maestro

ale po co? skoro elita o ktorej mowisz wybila sie jak nei an bugach to własnie zaczynali od tych 250 tys, wiec uwazam ze to byloby nie sprawiedliwe wzgledem "przeszłosci" , z mojej strony ; mógłbym zaakceptowac podwyzke maksimum do 1mln, chociaz kazdy wie jak to działa im wieksze masz zarobki - tym wiecej masz za bilet.

SirMisza

Jak chcecie więcej pieniędzy za bilet to obok jest opcja 6-krotne zarobki. Czym wyższy lvl tym wiecej kasy. To jest sprawiedliwe moim zdaniem, a opcja 250 000 jest dobra dla początkujących graczy.

El Maestro

Cytat: SirMisza w Luty 20, 2012, 19:54:55 PM
Jak chcecie więcej pieniędzy za bilet to obok jest opcja 6-krotne zarobki. Czym wyższy lvl tym wiecej kasy. To jest sprawiedliwe moim zdaniem, a opcja 250 000 jest dobra dla początkujących graczy.

nie imm wyzszy lvl tym wiecej kasy, tylko im wieksze zarobki tym wieksza kasa, czyli teoretycznie wystarczy wbic mafioze i juz mamy 6 wyplat wiekszych niz te 250 tysi.

SirMisza

Cytat: El Maestro | El Presidente w Luty 21, 2012, 00:15:48 AM
Cytat: SirMisza w Luty 20, 2012, 19:54:55 PM
Jak chcecie więcej pieniędzy za bilet to obok jest opcja 6-krotne zarobki. Czym wyższy lvl tym wiecej kasy. To jest sprawiedliwe moim zdaniem, a opcja 250 000 jest dobra dla początkujących graczy.

nie imm wyzszy lvl tym wiecej kasy, tylko im wieksze zarobki tym wieksza kasa, czyli teoretycznie wystarczy wbic mafioze i juz mamy 6 wyplat wiekszych niz te 250 tysi.

Właśnie to miałem na myśli, tylko troche żle się wyraziłem.

FoxKantor

jak już to zwiększyłbym to wraz z lvl np. co każdy lvl o 1 mln więcej, ale i tak uważam to za zbędne

Leon Zawodowiec

Cytat: FoxKantor w Luty 26, 2012, 16:27:31 PM
jak już to zwiększyłbym to wraz z lvl np. co każdy lvl o 1 mln więcej, ale i tak uważam to za zbędne
zgadzam się

Mitsuzu

Według mnie można wstępnie podwyższyć tą opcję do 1 mln, tak na zachętę dla nowych graczy.

joker

kazdy zaczynal z takimi samymi zarobkami na g1 i na g2, wszyscy zwiekszyli swoj zarobki do powiedzmy 1mln w jakas chwile czasu, nie bylo to trudne, wystarczy checi, nie wszystko od razu bedzie takie piekne:),

Mazior

jest dobrze tak jak jest :) wystarczy wbici mafioza i juz bedzie 1,2m za bilet ;]