• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Sposoby zwiększania SV

Zaczęty przez SlajderOza, Listopad 25, 2012, 16:11:14 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

SlajderOza

Jak w temacie, mam pytanie jakie są sposoby zwiększania SV. Mam zaledwie 28 mln przy 137 lvl.

artur000000

procenty w strzelnicy, siłownia, procenty w vipie broń lepsza i kama
, procenty do sv :D

SlajderOza


Manchuckster

Cytat: artur000000 w Listopad 25, 2012, 19:29:56 PM
procenty w strzelnicy, siłownia, procenty w vipie broń lepsza i kama
, procenty do sv :D

Zamiast tracenia kasy na siłkę to radzę brać udział w Szybkiej akcji.
W siłce wydasz powiedzmy 1 mld i SV podniesiesz o około 500 tys, przy czym jednocześnie podnosisz tylko 4 atrybuty siły.
W szybkiej akcji podniesiesz za 1 mld SV w zależności od poziomu o około 1 mln do 3 mln (ale zawsze za wygraną kasę możesz ponownie kupić wejściówki i znów walczyć więc za 1 mld w sumie zyskasz około 5 mln SV) a jednocześnie  podnosisz te atrybuty co w siłce i oprócz tego zwiększa ci się poziom.
W siłce wydasz 100 mld a SV podniesiesz tylko o 50 mln a w szybkiej akcji przy moim poziomie podniósłbym SV licząc wygrane akcje i za wygraną kasę ponowny zakup wejściówek (razem około 5 mln wejściówek co daje 500 mln energii) i tę całą energię w szybkich akcjach zamieniłbym na około 3000 ataków (ja atakuje w poziomie zaawansowanym po 100 walk, pojedynczo było by to 300.000ataków) co by mi dało około 700 mln większe SV. Przelicz to na swoim poziomie jak nie wierzysz. Gram nie od dzisiaj i wiem jak efektywnie ponieść SV, jednak wygrywam niektóre turki :-) i wiem co piszę.

artur000000

#4
na początku tak mozna wbić łątwiej sa wymagane do szybkich akcji ;) tym sposobem mozna lepsze akcje wykonywać a co sie przenosi na lepsze zyski
za 14 mld podniosłem sv o 39 mln wiec troszke źle przeliczyles ;))

Manchuckster

Może troszkę się pizd.... ale liczy się fakt, że lepiej opłaca się brać udział w Szybkich Akcjach.

MaciaseK

Manchuckster nie zgodze sie z Tobą:) po pierwsze on pytał jak zwiększyc sv a nei jak wbic lvl;p a po drugie to siłownia w tej grze tak naprawde jest abrdzo wazna bo ćwicząc na niej a póxniej dopiero wbijajac lvl efekty sa znaczne co do sv wbijanym po kazdym lvlu :) ale wielu z graczy tego nei docenia i twierdzi ze siłownia jest zbedna:) a uwierz że ja gram o wiele dłuzej od Ciebie w ta gre i znam ja bardzo dobrze:]

danielos112

#7
Najlepiej Szybka Akcja Sv dużo się podnosi , I za wolną kase % do broni w vip lub strzelnica , Oczywiście trzeba dbać o dobrą kamizelkę i broń.
V.I.P

beckham93

Danielos znów nabija posty,w dodatku wprowadzając w błąd.

jeśli masz przychody na dobe ok 3-4mld to ładuj w Vip-a (5% do broni i kamy) + strzelnice + % do SV,no a jeśli nie masz kamy za 75MLD + Broni za 100MLD,to zbieraj na to,wtedy zobaczysz jak ci SV skoczy,no i inwestuj w majątek,może za wiele to ci nie doda,ale z biegiem czasu te % z majątku i % z vipa będą widoczne