• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

BANy

Zaczęty przez SpameE, Maj 15, 2013, 21:07:32 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

SpameE

Już mówię o co mi chodzi

a więc ...

Powinni wprowadzić bany za oszustwa w gangach - chodzi mi o to że np wchodzi sobie ziomek do gangu i wyraźne polecenie szefa jest by płacić składkę (dzienną,tygodniową,miesięczną) i nie chodzi mi tu o bilety tylko o pieniądze wirtualne tzn. składka wynosi powiedzmy 200mln na dzień i ten ktoś jej nie zapłacił to zapewne wyleci albo osoba poczeka z wyrzuceniem bo może jednak zapłaci w taki sposób pewna osoba może okraść sporo gangów nic nie tracąc na tym a żeby zmniejszyć oszustów powinni wprowadzić za każde oszustwo BAN na 1 dzień trzy takie BANy i blokada konta na 1 miesiąc jeżeli by się to powtarzało po miesiącu na stałe + oczywiście przydała by się opcja REGULAMIN GANGU wtedy każdy mógłby przeczytać co obowiązuje w danym gangu albo poprostu zwiększyć liczbę znaków :) moim zdaniem to dobry pomysł bo chyba nikt nie lubi KŁAMSTWA ANI ZŁODZIEJSTWA niektórym wyda się ten pomysł bezsensu a niektórzy może pomyślą racjonalnie że to by się przydało :)

Proszę o normalne odpowiedzi

Można to uzupełnić trochę :)

Wyplacalni.p

Z tym banowaniem konta na miesiąc czy na stałe, było by bez sensu całkowicie, więc cząstka osób powie NIE

Jeżeli chodzi o Regulamin Gangu, to owszem, żeby było większe pole manewru, każdy by wiedzial, jakie ma wymagania GANG, oczywiście opcja fajniejsza, gdyby była możliwość podglądu jakie warunki oferuje dany gang i czy danej osoby by to odpowiadalo.

Natomiast jeżeli chodzi o BANy, to raczej zasugerowałbym, aby dana osoba, która ma osobę w gangu i nie spelnia wymagań, ciągle nie ma, to wziąść na podkładkę, tak jak przegląd w BIK czy KRD, czyli że dany właściciel Gangu, jak i Zastępca, mieli by wgląd w Historię Reputacji, to by zdało egzamin, ponieważ wiemy, co to jest za osoba.
Jeżeli czyla by na Czerwono, to znaczy że osoba jest nie Fair, jeżeli na Pomarańczowo to osoba do zastanowienia się, chociaż nie jest Tragiczna, ale jak na Zielono to osoba godna polecenia.

Jedynie co można zrobić zamiast banowania, to zawiesić osobę w dochodzeniu do Gangów, na jakichś czas, a wtedy osoba zrozumie że źle zrobiła, więc nie widzę sensu blokowania całego konta.

SpameE

Noi i pięknie to ująłes :)

Szul

temat nie przejdzie ale mój pomysl jest nastepujacy, boss gangu powinien mieć możliwość ustawienia dziennej składki, i jeżeli ktoś jej nie placi to pozostaje w gangu ale już nic z gangu nie zarabia. Opuscic ekipe może jedynie w momencie uregulowania długu wobec gangu

Wyplacalni.p

#4
Cytat: Szul w Maj 17, 2013, 13:37:07 PM
temat nie przejdzie ale mój pomysl jest nastepujacy, boss gangu powinien mieć możliwość ustawienia dziennej składki, i jeżeli ktoś jej nie placi to pozostaje w gangu ale już nic z gangu nie zarabia. Opuscic ekipe może jedynie w momencie uregulowania długu wobec gangu

To jest Zajebiaszcze, Jestem ZA
Choć też o tym myślalem.

Wtedy Gdy wpłaci, opuści gang, lub że Gang jak KOMORNIK zabierze tyle, ile ta osoba jest Gangowi winna, a przy każdym Nicku, było by saldo, które musiała by uregulować, czyli pelne zadłużenie wobec Gangu ;)

SpameE

Cytat: Szul w Maj 17, 2013, 13:37:07 PM
temat nie przejdzie ale mój pomysl jest nastepujacy, boss gangu powinien mieć możliwość ustawienia dziennej składki, i jeżeli ktoś jej nie placi to pozostaje w gangu ale już nic z gangu nie zarabia. Opuscic ekipe może jedynie w momencie uregulowania długu wobec gangu

Ten pomysł jest extra za tym jestem na TAK

Don Tusk

Bardzo dobry pomysł (ten ostatni)

dyndekk