• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

NOWA DYSCYPLINA

Zaczęty przez dyndekk, Czerwiec 18, 2013, 17:47:18 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

dyndekk

Co sądzicie żeby w forum gangsterskim znikła piłka nożna i skoki narciarskie i pojawiła się nowa dyscyplina sportowa do obstawiania .

dyndekk

Można dawać propozycje dyscyplin sportowych

Manchuckster

Najpopularniejsze dyscypliny sportowe danego sezonu w Polsce zastąpić jakimiś rugby z ameryki?
Nie chcę by znikła piłka nożna, nawet bym chciał, żeby rozbudowano tę kategorię o ligę angielską, hiszpańską, niemiecką, włoską i francuską.
A skoki? Przeszkadza komuś to, że przez 5 miesięcy w roku jest coś innego gdzie można zarobić bilo.
Nie chcę by z serwisu gangsters zaraz zrobił się serwis bet-at-home. Wg jest dobrze jak jest.

Możne ewentualnie dodać  szachy, jako najpopularniejsza dyscyplina sportowa w tym kraju. Od razu mówię, tenis też nie wchodzi w grę bo gdyby nie Radwańska i Janowicz to byśmy w ogóle nie oglądali meczów, tak samo jak F1, nie ma Kubicy - nikt tego nie ogląda.
Jedyne co bym zmienił to zamiast tego pomysłu dać inny.

kaziu102

Piłka nozna jest bardzo popularna i tak musi zostac a nie !!!

dyndekk

no to niech zostaną ale dodajcie coś bo gra się nudzi jest tyle pomysłów a żaden nie wchodzi w życie

Manchuckster

Ale administracja nie wprowadzi pomysłu dyscypliny mało popularnej. Piłka nożna jest popularna w Polsce ale siatkówka jest na zdecydowanie wyższym poziomie ale mimo to jest mało popularna. Ja osobiście nie jestem w stanie wymienić 5 drużyn najwyższej klasy rozgrywkowej siatkówki.
Radzę zamknąć wątek i wymyślić coś innego.

dyndekk

a boks? co dziennie ktoś walczy

Manchuckster

Za mało możliwości wyboru, mało kto to ogląda, mało kto zna więcej nazwisk niż Adamek, Gołota, Włodarczyk, Zegan,  Kliczko etc.

Don Tusk

Cymbergaj byłby dobry. Albo dla odmiany - karling.
;D

Manchuckster

Cytat: Don Tusk w Czerwiec 21, 2013, 22:39:16 PM
Cymbergaj byłby dobry. Albo dla odmiany - karling.
;D

Sachy są bardziej pasjonujące. Jak ogląda się te mrożące krew w żyłach 26- godzinne pojedynki, przestawienie pionka co 70 minut, cisza jak przed erupcją wulkanu albo po zadaniu pytania kto puścił bąka. To jest niesamowity sport.

Don Tusk

Tak, szachy to właściwa gra. A dla bardziej dynamicznych - salonowiec  :P