• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

dopisanie w zadaniach gdzie majatek znajduje się

Zaczęty przez damianus, Marzec 07, 2010, 15:21:20 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

damianus

Witam.

Dziś wpadłem na pomysł by w zadaniach przy wymaganych majątkach dopisać gdzie dany majątek znajduje się , a jak nie to chociaż przy motorówce bo wiele osób pyta Co to jest np.  TES 678, Vena 450..

na załączonym obrazku zaznaczyłem jak ja to widzę :




http://img694.imageshack.us/i/beztytuuupc.jpg/

sirkompik

dami a czy tak ciężko po prostu poszukać?? z tego co ostatnio widzę,ta umiejętność wśród młodzieży coraz bardziej zanika. tak samo jak umiejętność logicznego myślenia i czytania ze zrozumieniem. jak tak dalej pójdzie,to pewnie i czytać nie będą umieli.xD

krzys077

Wystarczyło by samo określenie rodzaju przedmiotu..czyli [Motorówka]

Ten pomysł już był podsyłany sockerowi ale musiał by ręcznie zmieniać wszytko w zadaniach.

Adrian

to pozmieniać tylko do 50 bo później gracze już raczej bd wiedzieli gdzie co jest. :)


sirkompik

panowie...
czy nam jak żeśmy zaczynali ktoś takie ułatwienia dawał??
sami musieliśmy sobie radzić,i nie było z tym zbytnio kłopotów.
w tej chwili to że są nowi nie powinno im dawać samych przywilejów. bo jak to by wyglądało...
niech sami sobie trochę pogłówkują...

Komandos

Cytat: sirkompik w Marzec 08, 2010, 10:02:16 AM
panowie...
czy nam jak żeśmy zaczynali ktoś takie ułatwienia dawał??
sami musieliśmy sobie radzić,i nie było z tym zbytnio kłopotów.
w tej chwili to że są nowi nie powinno im dawać samych przywilejów. bo jak to by wyglądało...
niech sami sobie trochę pogłówkują...

dobrze mowisz tylko teraz o to chodzi ze nowym nie chce sie nic robić nawet zasad nie czytaja wiec raczej poprostu nie beda grac jak ta gra im sie wyda trudna

sirkompik

Komandos niby tak. aczkolwiek i tak mają w tej chwili łatwy start. od 10lvl już jakiś gang sobie znajdą. jak chcą to mają korzystniejsze opcje w łapówkach.Walkę o nagrody mają wogóle ułatwioną. co miesiąc trafia się ktoś z nowych,który wpakuje gotówkę w tą grę,albo z refów się dorobi.
Nie chodzi mi tutaj o żalelenie się że nowi mają łatwiej,ale gdzieś socker wspomniał że nowi mają trudniej,a starsi gracze mają łatwiej.
Wystarczy obrać dobrą taktykę,i oczywiście takiego giganta jak buddyx nikt raczej nie dogoni,chyba że wpakuje sporo kasy w grę,ale [rzecież są jeszcze inni