• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

LIMIT BANÓW na G1 i G2

Zaczęty przez Słoń72, Listopad 22, 2013, 17:17:07 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

limak

zaaa...rąbisty pomysł ;)

kaziu102


norweg

Wlasnie dzieki takim graczom jak na przyklad Niesiolowski Pan, takie rozwiazanie jest bardziej niz potrzebne, w pelni popieram.

PS. Nic nie stoi na przeszkodzie by admin weryfikowal slusznosc decyzji moderatorow to raz, dwa, gracze wciaz moga odwolywac sie do administracji, robiac screeny etc. a trzy kukly przestaly by byc wykorzystywane do psucia gry i klimatu w grze.

rydzyk


darekhh97


b00ster


broliqe

Cytat: Niesiolowski Pan w Listopad 22, 2013, 21:17:08 PM
ja jestem przeciwny: z tego powodu że zdarzają się niesłuszne bany od modów.
Jak wiadomo, moderatorzy maja grono stałych "kolegów" których nigdy nie banują za ewidentne łamanie regulaminu, a z drugiej strony mają swoje antypatie -dla których wręcz naciągają zasady.

Moim zdaniem najpierw należy wprowadzić mechanizm kontrolny dla działania moderatorów. Teraz gracz niesprawiedliwie zbanowany jest całkowicie bezbronny, nie ma drogi odwoławczej.
W innych grach są takie rozwiązania, że do bana musi być dołączony screen z przewinieniem gracza -daje to możliwość obrony gdyby ban okazał się niesprawiedliwy, a dodatkowo studzi zapędy do niesłusznego banowania. Dodatkową opcją jest tam możliwość wysyłania screenów robionych przez samych graczy i administracja gry może zbanować takiego gracza którego nie "wyłapał" moderator, a np. uprzykrzał grę innym podczas nieobecności moderatorów.

-Reasumując: jestem całkowicie przeciwny tej propozycji, bo poszerza tylko pole do nadużyć ze strony moderatorów.


Od kiedy to gracz nie może sie odwołać ?  Była jest i będzie taka możliwość, jeśli czujesz że dostałeś niesłusznego bana zawsze możesz napisać do Administracji w tej sprawie, przedstawiając dokładnie jak sprawa wg. Ciebie wyglądała.
Aczkolwiek  moim zdaniem administracja nie wybierała moderatorów z łapanki tylko wzieła powszechnie znanych i może nie tyle co miłych ale sprawiedliwych graczy, ale jak to wszędzie jest ;) nie dogodzisz nigdy wszystkim. Więc panie Niesioł ;]
jesteś pan wyjątkiem od regułu..


(na Pana z dużej litery trzeba zasłużyć ;) )

Niesiolowski Pan

Cytat: broliqe w Listopad 23, 2013, 16:08:23 PM
Cytat: Niesiolowski Pan w Listopad 22, 2013, 21:17:08 PM
ja jestem przeciwny: z tego powodu że zdarzają się niesłuszne bany od modów.
Jak wiadomo, moderatorzy maja grono stałych "kolegów" których nigdy nie banują za ewidentne łamanie regulaminu, a z drugiej strony mają swoje antypatie -dla których wręcz naciągają zasady.

Moim zdaniem najpierw należy wprowadzić mechanizm kontrolny dla działania moderatorów. Teraz gracz niesprawiedliwie zbanowany jest całkowicie bezbronny, nie ma drogi odwoławczej.
W innych grach są takie rozwiązania, że do bana musi być dołączony screen z przewinieniem gracza -daje to możliwość obrony gdyby ban okazał się niesprawiedliwy, a dodatkowo studzi zapędy do niesłusznego banowania. Dodatkową opcją jest tam możliwość wysyłania screenów robionych przez samych graczy i administracja gry może zbanować takiego gracza którego nie "wyłapał" moderator, a np. uprzykrzał grę innym podczas nieobecności moderatorów.

-Reasumując: jestem całkowicie przeciwny tej propozycji, bo poszerza tylko pole do nadużyć ze strony moderatorów.


Od kiedy to gracz nie może sie odwołać ?  Była jest i będzie taka możliwość, jeśli czujesz że dostałeś niesłusznego bana zawsze możesz napisać do Administracji w tej sprawie, przedstawiając dokładnie jak sprawa wg. Ciebie wyglądała.
Aczkolwiek  moim zdaniem administracja nie wybierała moderatorów z łapanki tylko wzieła powszechnie znanych i może nie tyle co miłych ale sprawiedliwych graczy, ale jak to wszędzie jest ;) nie dogodzisz nigdy wszystkim. Więc panie Niesioł ;]
jesteś pan wyjątkiem od regułu..


(na Pana z dużej litery trzeba zasłużyć ;) )

-jezeli slowo "Pan" w moim nicku kogos obraza -to ubolewam nad tym, ale nie mialem takiej intencji, to mialo byc z humorem, z sarkazmem :P
Dziekuje za jedna z nielicznych: uargumentowanych odpowiedzi :)

Przypominam graczowi slon72 -ze forum sluzy wypowiadaniu swoich pogladow, swoich pomyslow itp. Niech slon72 nie pisze tego typu stwierdzen, jak np. "ciebie nikt nie pytal o zdanie" bo:
-po 1 to nieladnie, niekulturalnie
-po 2 to nielogiczne: forum jest miejscem PUBLICZNYM (polecem sloniowi72 zapoznac sie ze slownikiem wyrazow obcych, czy tez trudnych), zatem co najmniej dopuszcza sie mozliwosc wypowiadania dla wszystkich ludzi -nawet tych majacych odmienne poglady.

To tyle i pozdrawiam osoby w miare trzezwo myslace (co wyklucza juz pewnego gracza)

Słoń72

#23
właściwie to był temat dla Moderatorów i oni mieli sie wypowiedzieć,a nie stali banowicze
Ale skoro ktoś chciał coś dodać od siebie to nie ma problemu(spokojni gracze oczywiście)

alexwien

moim zdaniem to jest znakomity pomysl by zwalczyc chamskie pisanie np. o mojej cörce. kilka multikont juz polecialo bo robilem zgloszenia. obowiazuje kultura na czacie a nie wyzywanie graczy i wykorzystywanie sytuacji gdy nie ma moderatora. Panie Admin trzeba cos z tym zrobic. Pozdro.

Jumpers


Niesiolowski Pan

Cytat: alexwien w Listopad 26, 2013, 07:43:27 AM
moim zdaniem to jest znakomity pomysl by zwalczyc chamskie pisanie np. o mojej cörce. kilka multikont juz polecialo bo robilem zgloszenia. obowiazuje kultura na czacie a nie wyzywanie graczy i wykorzystywanie sytuacji gdy nie ma moderatora. Panie Admin trzeba cos z tym zrobic. Pozdro.

teoretycznie masz rację: ale co powiesz na sytuację, kiedy to sam mod (nie będę go wymieniał na razie) wyzywa gracza publicznie na czacie? Albo kiedy nie reaguje na wyzwiska i wulgarne odzywki w stosunku do jednego gracza (mówię o własnych doświadczeniach), a kiedy atakowany gracz delikatnie odpyskuje -to w ciągu kilku sekund już dostaje bana 72h?
-To są patologiczne zachowania, należy najpierw wyeliminować patologięw środowisku moderatorów, potem sukcesywnie u pozostałych graczy.
Ryba psuje się od głowy... To przysłowie pasuje idealnie.
:-\