• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Zastępca za Wszystkich

Zaczęty przez Wyplacalni.p, Marzec 02, 2014, 11:26:59 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wyplacalni.p

Otóż od dłuższego czasu krąży pomysł taki, aby Zastępca mógł dodawać Pkt Obrony Dzielnic i pod nieobecnosc Inwestora i Bizmesmana mógł budować w razie potrzeby, to było by przydatne, bo jak wiadomo nie każdy szef ma zawsze czas, albo nie chce mu się przekładać osoby, tak więc myślę że było by to przydatne, ale wiem że część z was powie NIE bez przemyślenia, no ja wiem że z jednej stony jest dobrze, a zaś z drugiej źle i nie zawsze może sie spodobać. :)

Tak więc to tylko Sugestia ;)
Co wy na to ?

mumia12

To jest bardzo dobry pomysł i jeszcze żeby szef mógł to samo robić co inwestor i biznesmen bo pod nieobecność tych dwóch trzeba zmieniać im role w gangu żeby coś rozbudowywać.

Manchuckster

Racja. Kto jak kto ale szef powinien mieć nie ograniczoną władze.

Wyplacalni.p

Szef może, ale nie bezpośrednio, czyli osoba jest Bizmesmenem, a go nie ma, to trzeba go zrzucić z Bizmesmena na Kilera lub członka, by móc edytować i potem znowu go aktywować trzeba go zrzucic z członka czy kilera na Bizmesmena, tak więc jest to monotonne, denerwujące, ale gdyby admin włączył żeby szef mógłby budować bez zadnego przerzucania osobami, a Opis Gangu tylko i wyłącznie szef.

1. Szef            -Edycja wszystkiego centralnie z pozycji dragów, Budynków, Dzielnic = Wszystko
2. Zastępca    - Przejmuje Dzielnice, Dodaje punkty Obrony do dzielnic, a za specjalnym oznaczeniem przy nicku Zastępcy możliwość kupowania i modyfikowania Dzielnic za zaznaczeniem przez szefa odpowiedniej pozycji.
3. Bizmesmen - Buduje Dragi
4. Inwestor    - Buduje Budynki


To by na pewno pomogło każdemu, oraz było by bardzo przydatne, daję tu taki Aktualizację dodatkowych Funcji, by móc innym dać możliwość, nie tylko jednej osobie, warto dobrze to przemyśleć.

traker


Don Tusk


danielos112

V.I.P

wiesiekOO7


Ritam [G2]


Absolut


kaziu102