• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Regulamin w teori i w praktyce

Zaczęty przez Manchuckster, Kwiecień 05, 2014, 17:35:10 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Manchuckster

Cytat: konkursy w Kwiecień 03, 2014, 19:40:30 PM
Zasady konkursu:

1. Nie wolno kopiować typowań innych użytkowników.
2. Nie wolno podawać więcej niż 1 raz swoich typowań na daną kolejkę (jeżeli nie pamiętasz czy dodałeś swoje typy, to poszukaj swój post za nim dodasz nowy wątek).
3. W przypadku gdy zmieni się godzina rozpoczęcia spotkania na wcześniejszą niż ta podana w tym wątku (przykładowo z 14:00 na 13:30), pod uwagę będą brane tylko te typowania które zostały podane przed rozpoczęciem zawodów (np. do 13:29).
4. Typowania, które zostały podane po terminie nie będą brane pod uwagę. Lecz spotkania, które odbędą się później już zostaną zaliczone (jeżeli np. ktoś nie dodał swoich typowań na czas... to może podać typowania na pozostałe spotkania, które jeszcze nie zostały rozegrane).
5. Nie wolno edytować swoich wątków po rozpoczęciu pierwszego spotkania. Edycja własnych typów przed rozpoczęciem pierwszego meczu jest dozwolona.
6. Nie można podawać pojedynczych typów. Pamiętaj że użytkownik który podczas jednej kolejki doda 2 nowe posty z typowaniami nie będzie brany pod uwagę w danej kolejce. Należy tylko i wyłącznie podawać typowania na wszystkie spotkania danej kolejki, które nie zostały jeszcze rozegrane.

Informowanie admina o naruszeniu regulaminu:

Złamanie 1 punkty regulaminu
Gracz XXXXXX skopiował typy pierwszego typującego w: http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=17721.0
2014-04-03 23:50:38, Do: konkursy [admin]
Usuń


A jak to wygląda w praktyce odpowiedź admina

Re: Złamanie 1 punkty regulaminu
Witam,
proszę celowo podawać typowania 'mało prawdopodobne' i przed rozpoczęciem zawodów je zmienić na właściwie. Tylko tym sposobem nikt nie będzie kopiował Twoich typowań (jeżeli nawet to źle na tym wyjdzie). Nigdy nie rozstrzygniemy czy dany gracz rzeczywiście kopiował czyjeś typowania, bo zawsze na kilkadziesiąt wpisów typy będą się powtarzały.

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl
2014-04-04 14:51:26, Od: konkursy [admin]
Usuń | Odpowiedz



W takim razie nie widzę przeszkód by kopiować typy od gracza Al Capone79 oraz Yennefer I w żużlu oraz od gracza Kranjec w skokach narciarskich. Gorąco Zachęcam również do kopiowania typów gracza Witold25 w piłce nożnej.

Mamy tylko regulamin ale nie ma kar za jego złamanie.

MaciaseK

nie ejst do końca tak jak mówisz, jeżeli dany gracz mi zgłosi ze np skopiowałeś jego typy umyślnie to mam prawo Ci tego nie zaliczyc, również kiedy sam stwierdze ze dane typy zostały skopiowane to wtedy równiez nie zaliczam.
Jak juz powiedziałem typy skopiowane a nie podobne, ponieważ wielu graczy ma prawo obstawic podobnie.
Jedynym wyjscie jest stworzeniem u admina tajnych typów, a dokłądniej aby typowania były niewidoczne do czasu zakończenia konkursu, tak aby nikt nie mógł od nikogo skopiowac, ale niestety niewiem jak by to w praktyce wygladało dlatego też niewiem czy admin moze wogóle coś takiego zrobic.

Szul

Maciasek takie "tajne" typy by prowadzily do wielu niemilych pomowien, typu "ale ja obstawilem inaczej" albo "dlaczego Ten_i_Ten gracz wygral" - ja nie wierze ze on uczciwie obstawil, a nie daj Boze zeby Demot wygral to juz wogole by byly kolejne pociski ze to kukla Admina :)

Manchuckster

Moje typy:
1. Jarosław Hampel - POL
2. Greg Hancock - USA
3. Nicki Pedersen - DEN



Liczba pkt zdobyta przez najlepszego z Polaków - 15 pkt


Typy gracza, który wg mnie skopiował w/w typy
1. Jarosław Hampel - POL
2. Greg Hancock - USA
3. Nicki Pedersen - DEN



Liczba pkt zdobyta przez najlepszego z Polaków - 16 pkt



Taka sama kolejność, taki sam sposób zapisu danych zawodnika, taki sam odstęp pomiędzy: 3. Nicki Pedersen - DEN a Liczba pkt zdobyta przez najlepszego z Polaków[/color]

Nie trzeba mieć IQ 160 by widzieć, że ten typ to kopia.

Don Tusk

No to trzeba kopiować z literówką jakąś albo dodatkową spacją :-D

danielos112

A są tacy gracze co nawet im się nie chce spacji dodać :D
V.I.P

MaciaseK

#6
Cytat: Szul w Kwiecień 05, 2014, 20:15:26 PM
Maciasek takie "tajne" typy by prowadzily do wielu niemilych pomowien, typu "ale ja obstawilem inaczej" albo "dlaczego Ten_i_Ten gracz wygral" - ja nie wierze ze on uczciwie obstawil, a nie daj Boze zeby Demot wygral to juz wogole by byly kolejne pociski ze to kukla Admina :)

Szulku ale tajne typy były by tylko do zakończenia konkursu;p po zamknieciu tematu było by wszystko widoczne tak aby kazdy gracz widział dokładnie kto i jak obstawil co nie prowadziło by do żadnych pomówień :)

*
Manchuckster a co do kopi jak juz psiałem wcześniej wystarczy mi to zgłosic a bede maił to na uwadze teraz  nawet w rpzyszłosci :) ale musze konkretnie wiedziec o jakiego gracza chodzi a nie sprawdzac wszystkich po kolei;p dodatkowo nie jest wykluczone że dany gracz akuat nie napisał tego w taki sam sposób ;p ponieważ jednak nie ma dokładnie identycznie tak jak Ty (różni sie pkt Polaka), jednak jezeli zbyt czesto te typy beda az tak podobne to niebede ich zaliczał.

Manchuckster

#7
Było to zgłoszona do głównego admina konkursy więc co ty byś zrobił.

Jakie jest prawdopodobieństwo, że gracz Witold25 zastosował dokładnie taki sam styl zapisy, taki sam odstęp spacji i enterów gdzie większość graczy piszą tak jak w założeniu konkursowym, czyli podanie tylko nazwiska, a dla takich ludzi jak admin konkursy specjalnie przygotowałem nieco rozbudowaną wersję opisu by łatwiej można było zweryfikować kopię.  Widocznie i to za mało. Może teraz będę pisał jeszcze wiecej informacji na temat danego zawodnika, np. 1. Jarosław Hampel, Polska (PL), 33 lata, kluby: Falubaz Zielona Góra, Elit Vetlanda, ale z kolej jakiś znikomy % prawdopodobieństwa istnieje, że gracz Witold25 również by tak typował ale różniłby się tylko liczbą pkt co by oznaczało, że to nie kopia i w żaden sposób nie naruszył 1 pkt regulaminu (jeżeli tak to można nazwać)


Kończę ten temat ponieważ administracja jest głucha na zażalenia i nie przyjmuje do wiadomości, że się myli. Na każdy post znajdziecie śmieszne wytłumaczenia.