• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Nowy Serwer G3

Zaczęty przez Blackmen, Lipiec 14, 2012, 17:32:46 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

artur000000

Cytat: Sylwester96 w Styczeń 18, 2013, 21:00:45 PM
co nie no ale kto bedzie chcial to zostanie na g2 a kto bedzie chcial to pojdzie na g3:s

ale no powinienes poczytac ze juz kilka razy było to na forum o nowy serwer i nie przeszło dlatego no nie powinienes kolejny raz powielać tego tematu, chcesz pewnie dobrze wystartować by być w czołówce, no ok ale co z innymi będą sie domagali kolejnego serwera i kolejnego i kolejnego. Chcesz by ta gra stała sie jak plemiona? Albo Ogame?

SedesRambo

to bez sensu i tak teraz na g1 jest mało ludzi i nie ma z kim walczyć, nawet turniejów jest mało, a tak to już nie wiem co by było

Adi89

Moim zdaniem G3 to pomyłka powinno się rozwijać G2,chyba że będzie możliwość przeniesienia konta z G2 do G3 to by załatwiało wszystko.

Wyplacalni.p

Ale po co te G3 ?
Żeby utrudnić innym gre ?
Czy żeby wszystko stracić, co się już zdobyło ?

Dla mnie bez sensu jest tracić kasę na G3, ponieważ G2 jest na tyle silnym serwerem że spokojnie sobie daje rade, NFS Word ma 6 serwerów, ponieważ w gre gra tyle osób, że są przeciążone, ale tutaj ?
Serwer nawet nie odczuwa, ponieważ nie ma jeszcze 100 000 osób, tak więc jestem na NIE. ;)

broliqe

Cytat: Wyplacalni.p w Kwiecień 05, 2014, 13:18:18 PM
Ale po co te G3 ?
Żeby utrudnić innym gre ?
Czy żeby wszystko stracić, co się już zdobyło ?

Dla mnie bez sensu jest tracić kasę na G3, ponieważ G2 jest na tyle silnym serwerem że spokojnie sobie daje rade, NFS Word ma 6 serwerów, ponieważ w gre gra tyle osób, że są przeciążone, ale tutaj ?
Serwer nawet nie odczuwa, ponieważ nie ma jeszcze 100 000 osób, tak więc jestem na NIE. ;)
Utrudnić? Stracić?  he ?
G2 nie usuną (jak widać G1 mimo że tam prawie nikt nie gra dalej istnieje)
Nikt Ci nie każe przechodzić na G3, możesz sobie tutaj siedzieć do końca swiata i dzień dłużej ;]

a tak poza tym, jeśli by powstało g3 i kodziarze by tam przeszli to gra na g2 zostałaby ułatwiona a nie utrudniona..