• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Uwagi do Ringu

Zaczęty przez Wyplacalni.p, Czerwiec 25, 2014, 16:21:58 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wyplacalni.p

Gram 4 godziny w ringu i jest 6-8 Wygranych Na Godzinę, normalnie aż się grać nie chce i Ring jest Bezużyteczny, ponieważ BRAK PODZIAŁU NA LEVELE I SV !

Po co RING jest, skoro nie ma wygranych ?
A jak są, to tylko ok 20 na dzień i odechciewa się grać !

Admin powinien zrobić jakiś podział, ponieważ niższe levele nie mają żadnych szans na wygranie pojedynku !

Ciągle są po ponad 500 tyś SV aż po 2,5 MLD SV, tylko to się trafia, jeszcze się pokazuje 300-400 Mln SV, to jest Chore !

To jak RING ma przyciągać, skoro po paru nie wygranych szybko zniechęca ?

Bartelix

Można by było zrobić tak żeby się pokazywało zależnie od posiadanego akurat SV, że by było np +/- 10% tego co siś ma i tylko takie się pokazują wtedy ma się te 50% szans około ze się wygra

spiryt199

iejsce   gangster   Zwycięstw
1   spiryt199   586

to jest ok ale żeby zmienili kase za wygrane bo 3 tys zł za wygraną to jest gówno

Manchuckster

Cytat: Pan Gangsterek [G2] w Maj 01, 2014, 13:21:32 PM
Błąd w ringu:
Jeśli się przegra, niezależnie od sv pisze



"
Przegrałeś pojedynek.Wartość osiągniętej siły ataku: 0 pkt

Nie pisze tylko jest napisane

A co do samego ringu, hmmm... nudne to klepanie walk co 5 sekund i na dodatek za wygraną nic się nie ma, a jak mam klepać do 1500 wygranych walk (3 godziny nieustannego klikania - przy założeniu, że tylko wygrywam, co jest niemożliwe) za to by za wygraną dostać 50 pkt, to nie ma sensu. Jak komuś się nudzi to owszem.

Wyplacalni.p

Cytat: Manchuckster w Lipiec 27, 2014, 12:50:22 PM
Cytat: Pan Gangsterek [G2] w Maj 01, 2014, 13:21:32 PM
Błąd w ringu:
Jeśli się przegra, niezależnie od sv pisze



"
Przegrałeś pojedynek.Wartość osiągniętej siły ataku: 0 pkt

Nie pisze tylko jest napisane

Nudne to klepanie walk co 5 sekund i na dodatek za wygraną nic się nie ma, a jak mam klepać do 1500 wygranych walk (3 godziny nieustannego klikania - przy założeniu, że tylko wygrywam, co jest niemożliwe) za to by za wygraną dostać 50 pkt, to nie ma sensu. Jak komuś się nudzi to owszem.

Zgadzam się z Tobą, ja o tym już o tym od dawna wiedziałem, bo Ring jest praktycznie niedochodowy, nic wielkiego nie daje i nic nie wnosi, Admin mógłby coś z tym zrobić, aby innym Umilić Granie w Wygrywanie ;)

fate1ful

tak narzekacie ja mam przeciwników od 5sv do 20 sv