• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Problem z forum.

Zaczęty przez ldo_22, Czerwiec 07, 2015, 13:03:03 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

ldo_22

Witam mam taki nietypowy problem, otóż nie mogę usunąć wątku na forum, mógłby ktoś mi podpowiedzieć jak to zrobić?
I przy okazji mam 2 pytanie gdzie dokładnie mam zgłosić zgodnie z regulaminem fakt, że na jednym IP grają 2 osoby?
Z góry dziękuje za odpowiedzi:)

Wyplacalni.p

Cytat: ldo_22 w Czerwiec 07, 2015, 13:03:03 PM
Witam mam taki nietypowy problem, otóż nie mogę usunąć wątku na forum, mógłby ktoś mi podpowiedzieć jak to zrobić?
Od usuwania tematów i wątków jest MODERATOR - MACIASEK Lub ADMIN

Cytat: ldo_22 w Czerwiec 07, 2015, 13:03:03 PM
I przy okazji mam 2 pytanie gdzie dokładnie mam zgłosić zgodnie z regulaminem fakt, że na jednym IP grają 2 osoby?
Z góry dziękuje za odpowiedzi:)

Wszelkie zgłoszenia należy zgłaszać bezpośrednio do ADMIN lub Admin@gangsters.com.pl

Majin Vegeta

Cytat: ldo_22 w Czerwiec 07, 2015, 13:03:03 PM
I przy okazji mam 2 pytanie gdzie dokładnie mam zgłosić zgodnie z regulaminem fakt, że na jednym IP grają 2 osoby?
w tej grze - podobnie jak w życiu - istnieje coś takiego jak wzajemny szacunek i brak podp.... donoszenia.
twój nick został dopisany do tajnej listy donosicielstwa.

monicue


w tej grze - podobnie jak w życiu - istnieje coś takiego jak wzajemny szacunek i brak podp.... donoszenia.
twój nick został dopisany do tajnej listy donosicielstwa.
[/quote]

niezłe ;)

Szul

a to tak ciężko pomyslec ze może kawaler chce kukielke zrobić i nie jest donosicielem, tylko chce uniknąć problemów ze nie poinformowal administracji ...