• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Walki Gangów zmiana punktacji nagradzajmy aktywne Gangi

Zaczęty przez Jumpers, Wrzesień 07, 2015, 15:31:55 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

napoleon69

wypłacalny ja mam lepszy pomysl, zlozcie sie wszyscy dla nas na 1000 biletow, to wam odpuscimy na rok czasu, pozdro

AndrewMaster

W tym momencie zachowujesz się jak dziecko z podstawówki... Może tak dla odmiany idź na dwór?

napoleon69


kulach.jacek@op.pl

w/g mnie idiotyczny pomysł z tym podziałem punktów, walczysz to wygrywasz. Nie walczysz nie wygrywasz proste jak wiele innych rzeczy :) a nie po to budujesz postać i poprawiasz SV żeby lvl niższy z tobą wygrywał :)

Wyplacalni.p

Marek, ale weź pod uwagę że tu są kilkunastoletnie konta które mają SV bo Bilionie, czy Biliardzie, wsypali kilka tys na rozwój postaci, tak więc należało by dać innym szanse na wygranie, sam zobacz.... ARMIA NAPOLEONA  Nikt ich nie dogoni za szybko, wszystko drogie, a ja myślę że to powinno być ustosunkowane od wysokości poziomu, im wyższy, tym reszta droższa, bo tak TOPki nikt nie dogoni, nie ma szans, bo wszystko bardzo drogie jest i weź to pod uwagę, ile trzeba się nazbierać, ile trzeba się naczekać, a i tak kasa pomału idzie.

kosiarz2705


Jumpers

Gdzie admin temat do zamknięcia po ostatniej aktualizacji w WG a cała strona to jakaś napinka