• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Rozwój Gangów by Adrian

Zaczęty przez Adrian, Czerwiec 08, 2010, 21:07:01 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Adrian

Witam dużo myślałem jak rozbudować gangi i wpadłem na pomysł rozbudowy gangów który opisałem niżej ;)

to tak:

wojny w dziale "płatne wojny" odbywają się o jakąś stawke stawke wojny ustala szef gangu i szef rozpoczyna wojnę
jak wygra to ma
kase na koncie gangu + % z udziałów dla graczy z gangu

np: gang A ma na koncie gangu 10 500 000 zł to gang B może rozpocząć wojne z gangiem A o max stawke 10 500 000 zł ale gang B musi posiadać tą kwotę na koncie gangu żeby wpłacić wpisowe na wojnę do wygrania jest przy max stawce 10 500 000 złzł które trafia na konto wygranego gangu oraz % udziałów członków gangu na konto gangsterów
koszt udziałów jest zależny np od wartości gangu


czyli tak:

w gangu jest 5 osób
każdy ma po 20% udziałów
wojna jest za 100 mln
czyli w przypadku wygranej na konto gangu wpływa 100 mln zł
i dla każdego gracza % z wartości wojny
% zależny jest od ilości udziałów
i trzeba by było dodać ranking gangów
pod względem wartości gangu
to będzie tak:
Kasa: 10 500 000 zł zł kasa w gangu
i w profilu gangu by było to widać
i o tą stawke można zrobić wojne
ew dodać nowy dział w gangach płatne wojny czy coś takiego
i to by było do rankingu
max stawka wojny byłaby zależna od kasy gangu
ale nie mogłoby to być więcej niż 100mln
tylko przydałoby się dodać nową statystyke w gangu
np morale i to by było potrzebne do wojny w dziale "płatne wojny"

statystyke morale zdobywałoby się w wojnach gangu za 1 wojnę 3pkt morali

Za 1 miejsce w rankingu wartości gangu dany gang miałby zarobki większe np o 20%
Za 2 miejsce w rankingu wartości gangu dany gang miałby zarobki większe np o 12%
Za 3 miejsce w rankingu wartości gangu dany gang miałby zarobki większe np o 7%

Proszę o komentowanie i głosowanie w ankiecie ;)

Bandziorek

Generalnie pomysl bardzo ciekawy, kazdy gang ma szanse na szybszy rozwoj. Ciekawe tylko czy dla sockera to jest poprostu wykonalne. Ale gdyby sie udalo to napewno urozmaicilo by to martwe walki miedzy gangami o obrone i atak.

Pomysl w dyszke ;)

Satyr

troszke namieszales szefie ;) ogolnie kazdy pomysl rozwijajacy "martwa" zakladke gangow i wojen gangow jest warty uwagi ale widac pewne niedociagniecia w tym pomysle ale rozpisze sie nad tym dopiero jutro bo niestety dzisiaj juz nie mam do tego sily ;D

Bebesiu

Tak, i będą oferty 1 mld za 10.98.

Adrian

max stawka takiej wojny to 100 mln ;] i z każdą wojną potrzeba coraz więcej morali ;)

Bebesiu

Jeżeli wykluczy to możliwość przesyłania kasy to może być.

Adrian

nie będzie możliwości przelewania kasy ponieważ wpłaty kasy do gangu bd nie możliwe :P kasa z dzielnic będzie ;)

Bebesiu

Gang A 'wygrywa' kasę z gangu B i potem ją wypłaca i tak jeden gracz z gangu A przelewa kasę do gangu z graczem B. Przynajmniej ja tak to rozumuję.

Adrian

nie, jeżeli oba gangi mają po 10mln na koncie gangu A wyzywa na wojnę gang B to kasa z gangu idzie na wpisowe na wojnę i wygranemu wraca na konto gangu a przegranemu nie ;)

zrozumiałeś coś czy za bardzo poplątałem? ;/

Bebesiu

Czyli gang wygrany = zwrot kasy. czyli jest na 0, a gang przegrany zabranie kasy? Bo już nie rozumiem

Adrian

tak zwrot kasy + kasa w rankingu + kasa dla graczy dzielona według % z udziałów np: wygrana wojna o 10 mln z tego każdy dostaje % z udziałów jeżeli jest 5 graczy w gangu którzy mają po 20% udziałów to każdy z graczy dostanie po 2mln zł ;] zrozumiałeś? :P

Bebesiu


sirkompik

czyli tak.
Gang A i Gang B zaczynają wojnę.
Płacą przypuszczalnie 10mln wpisowego(kto widział wpisowe na wojnie...xD ale to jest internet i wszystko jest możliwe.)
Z konta gangu A i B jest pobieranie 10mln.
Gang A wygrywa wojnę,Gang B przegrywa.
I teraz tak. skoro łączna pula wyniosła 20mln,to czemu do gangu A ma trafić tylko 10mln.
Chyba że chodzi o to żeby nie było lewizny,to się zgodzę.
Ale gdzie tutaj logika,skoro można wypłacić kasę odrazu i wyjdzie na 0??
Chyba że
1)kasa z wojny(10mln)
2)kasa z rankingu(5mln)
3)udziały dla 5 graczy(po 2mln na łebka.)
I
1 i 2 wpadają na konto gangu(czyli to nam daje 15mln) a 3 wpada na konto gracza\członka gangu.
I w tym momencie.
Lewizna będzie możliwa.
Kolega X ma gang,a na koncie gangu 10mln.
Ma drugie konto które również jest w gangu i ma kilka dzielnic,i również posiada te 10mln.
Więc. Jednym kontem wyzywa na wojnę drugie konto,i walka jest ustawiona. W ten sposób całe wygrane pieniądze wędrują do jednego gangu,i jego członków.
Więc pytam.:
Jakim cudem tutaj nie będzie mogło być lewizny.
Wziąłeś to pod uwagę(chodzi mi o te opcje).
Jeśli gdzieś się pomyliłem,to przepraszam ale jestem przeziębiony i myślę trochę wolniej.
POZDRAWIAM i czekam na odpowiedź