• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Mapa Forumowa

Zaczęty przez Ultra Kuku, Marzec 11, 2015, 16:45:27 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ultra Kuku

Serwus, wypiłem własnie 0,75 wina JAGODOWEGO i wpadłem na pomysł żeby zrobić mape gangsterów z g2, hehe, polece po top 200 poziomów i spiszę tych którzy mają wpisane realne miasta. Wkleję pomniejszony avek i obok nick gangstera. A Ci którzy są aktywni ale do top 200 nie należą lub należą ale zamiast miasta wpisane mają jakieś głupstwa - niech piszą tutaj.

Proszę o podanie dokładnego nicku (bo niektórzy w grze mają inny - np. Ja) i miejscowości.

Pozdro


a osoby ktore mieszkaja za granica dopiszemy gdzies z boku, sam przebywam w niemczech aktualnie ale w mapie wpisze swoja macierzysta jelenią górę - więc jak tam chceta drodzy forumowicze

władysław Różyck

 władysław Różycki -  EUROPA WARSZAWSKA LEGI

lukimaster


Ultra Kuku

o top 200 pisalem bo najwieksza rozpoznawalnosc a w sumie to przegialem i do top 100 polece bo za duzo mord bedzie do wklejenia.

rozumiecie intencje chyba ? mapa polski z powklejanymi waszymi pieknymi awatarami, tak dla zabawy bo wolne mam dzisiaj i wpadam na same dobre pomysly

elo

Mazik-Rybnik

Mazikowy Ziomeczek CDŚ :D centrum dowodzenia światem  8)

Rocky Balboa

Zielona Góra :)





Minęło 5 lat odkąd zabłysnęliście - pamiętacie o tym? Czy już zapomnieliście?
TYLKO FALUBAZ


Slaweksebaa1


hopkins

#8
ta mapka to wizja idioty.

pandokti

pandokti- Żnin (kuj-Pom)

Ultra Kuku

hopkins prosilem o miasta ale dokleje Cie do gizycka bo to mi sie najbardziej z mazurami kojarzy :)

Sonczi

Sonczi Garwolin Mazowieckie avek z gry poprosze :)

hopkins

#12
nie wklejaj mnie na to gówno!

bugi316

Bugi 316-bytom :)(śląskie) :)

sirkompik

Sirkompik. Żyrardów. Mazowieckie. Niech będzie Avek z gry jeśli można:)