• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Zastępstwo szefa

Zaczęty przez FoxKantor, Sierpień 29, 2011, 19:03:27 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

FoxKantor

Witam dziś do głowy wpadł mi taki pomysł  :P
żeby zrobić tzw " zastępstwo szefa które mógłby mieć zastępca w gangu, polegało one by na tym że szef daje n. na kilka dni szefa dla zastępcy, który mógł by mieć WSZYSTKIE prawa może wywalać i przyjmować ludzi ale nie może wywalić stałego szefa
moim zdaniem to przydatne, bo jak szef pojedzie na wakacje lub ma dużo roboty, to czasem ludzi w gangu olewają wpłaty i robią co chcą a tak wiedzieli by że zastępca może wywalić ich za to..
co w na to ??

netka92


Adrian

zapewne nie do wykonania..

jestem na NIE ;-)

FoxKantor

nie do wykonania ?? widziałem to w kilku grach :) a po za tym, nie ma rzeczy do NIE wykonania :)  a ten sposób wcale nie będzie trudno zrobić ob gadałem z programistą co się tym zajmuje na forum takim jednym

Adrian

Cytat: FoxKantor w Sierpień 31, 2011, 08:58:05 AM
nie do wykonania ?? widziałem to w kilku grach :) a po za tym, nie ma rzeczy do NIE wykonania :)  a ten sposób wcale nie będzie trudno zrobić ob gadałem z programistą co się tym zajmuje na forum takim jednym

morda w dupe żryj... xd

nie do wykonania przez naszą ukochaną administrację bo nie powiedzieliśmy im o tym pomyśle przy tworzeniu naszego wspaniałego g2 ;)

netka92


Adrian

Cytat: netka92 w Sierpień 31, 2011, 17:25:05 PM
haha to na g3 wejdzie xD

nie będzie bo administracja zapomni to dodać ;)

FoxKantor

G3 ?? już będę dziadkiem i nie będę grał  :D :D :D

netka92

nigdy nic nie wiadomo wiec nie gadaj chyba ze chcesz dziadkiem zostac w mlodym wieku ;P

p4tryk91

Cytat: netka92 w Wrzesień 01, 2011, 01:22:44 AM
nigdy nic nie wiadomo wiec nie gadaj chyba ze chcesz dziadkiem zostac w mlodym wieku ;P

moze juz nim jest:D tego nie wiadomo:D


pomysl dobry

FoxKantor

Cytat: p4tryk91 w Wrzesień 01, 2011, 12:37:52 PM
Cytat: netka92 w Wrzesień 01, 2011, 01:22:44 AM
nigdy nic nie wiadomo wiec nie gadaj chyba ze chcesz dziadkiem zostac w mlodym wieku ;P

moze juz nim jest:D tego nie wiadomo:D


pomysl dobry
może jest a może za kilka lat będzie xd

no co ty xd nawet 20 lat jeszcze nie mam :)

bartek123 z G2


FoxKantor

i zaraz jakiś moderator jak zawsze napisze " że jest to nie do wykonania" lub że administracja tego nie zaakceptuje"  ;D ;D jakiś wykręt musi być

p4tryk91

najlepiej bedzie jak sam socker napisze ze nie lub cos w tym stylu a nie modzi...

wkswolazarczycka