• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

P&P i miasto - G2

Zaczęty przez Don Tusk, Styczeń 01, 2012, 11:23:50 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Don Tusk

Wszedłem do miasta, a potem zacząłem pojedynek na P&P. Przeciwnik nie od razu odpowiedział, a po pojedynku okazało się że przegrałem walkę na mieście. Było też odwrotnie - wyzwałem kogoś na PP, potem odezwał się przeciwnik z miasta, a po walce na mieście okazało się że PP przegrałem.
Nic dziwnego - nie wykonałem żadnego ruchu. Ale wykonać nie mogłem - kiedy czekam na odpowiedź przeciwnika, nie mogę przejść na żadne inne okno gry. Wadą jest brak możliwości zmiany okna, o ile z tura mogę wyjść na PP, to nawet jak walczę w PP, to tur poczeka (dłuższy czas), ale PP i miasto się kłócą. Zmiana czasu nic nie da, ten krótszy zawsze będzie miał gorzej. Pozostaje tylko stworzenie możliwości wyjścia z okna oczekiwania na odpowiedź przeciwnika

siwix

"Pozostaje tylko stworzenie możliwości wyjścia z okna oczekiwania na odpowiedź przeciwnika"
Ja za 8)
4--13--21--27--34--49--53--62--67--77

sigurd89

Podpisałbym się obiema rękami pod G1. ;) Co do G2, nie gram tam zbyt aktywnie... Tak czy inaczej, jak najbardziej trafne spostrzeżenie Dona.

Pozdrawiam
Sigurd

Leon Zawodowiec

Cytat: sigurd89 w Styczeń 11, 2012, 12:18:12 PM
Podpisałbym się obiema rękami pod G1. ;)
NIC NIGDY nie będzie zrobione na g1, to już zostało dawno powiedziane, także prośby o g1 są bez sensu w zarodku.

sigurd89

Bardzo dużo wniosła Twoja wiadomość do tematu. Dziękujemy Ci Leonie Zawodowcu za podzielenie się z nami Twoją opinią na temat pomysłu Dona. Co do G1 - małe zmiany są tam wprowadzane. Może jakbyś grał to byś zauważył?

Sigurd

Leon Zawodowiec

Cytat: sigurd89 w Styczeń 11, 2012, 18:24:33 PM
Bardzo dużo wniosła Twoja wiadomość do tematu. Dziękujemy Ci Leonie Zawodowcu za podzielenie się z nami Twoją opinią na temat pomysłu Dona. Co do G1 - małe zmiany są tam wprowadzane. Może jakbyś grał to byś zauważył?

Sigurd
Tzn JAKIE zmiany?
Bo sam socker powiedział że g1 ma skomplikowany kod i nie będzie rozbudowywane.
Twoja wiadmość za to wniosła jeszcze więcej, w temacie masz JAK BYK "G2" a piszesz o g1. Bravissimo.

sigurd89

Tak coś wniosła.

Cytat: sigurd89 w Styczeń 11, 2012, 12:18:12 PM
Podpisałbym się obiema rękami pod G1. ;) Co do G2, nie gram tam zbyt aktywnie... Tak czy inaczej, jak najbardziej trafne spostrzeżenie Dona.

Pozdrawiam
Sigurd

Spróbuj znaleźć takie pogrubione literki, może dojrzysz że popierałem jego pomysł.

Pytasz jakie zmiany? Drobne. Jak widać nie grasz na G1, albo Cię w ogóle nie obchodzą - jakbyś grał trochę aktywnie zauważyłbyś.

Sigurd

kleks_wwy

niewiem ale wydaje mi sie ze na g1 nie ma takiego problemu przynajmniej ja nie mialem i troche sie na g1 nie oplaca tego robic poniewaz tam w miescie prawie zawsze nikogo nie ma
na g2 popieram chociaz ja nie walcze na miescie