• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Zrobcie serwer bez kobinowania i realnej kasy!!

Zaczęty przez djsnejkus, Styczeń 03, 2012, 16:16:38 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

gangster111

G3 to dobry pomysł. Teraz bez włożenia kasy do gry to nic za wiele nie da się zrobić.. I w pełni mogę się zgodzić z Bio, niewielka opłata i można grać.  :)

sigurd89

Ludzie niech do Was dotrze... Admini nie wprowadzili jeszcze pomysłów które sami chcieli wprowadzić o dobrych pomysłach od graczy nie mówiąc. A Wy wyskakujecie z G3 o którym ani Socker ani Kisu w ogóle nie wspominali (no... chyba Kisu gdzieś pisał, że NIE PRACUJĄ nad G3). Więc zejdźcie na ziemię, bo na prawdę tego typu teksty nic a nic nie dadzą.

Pozdrawiam
Sigurd

BaBaNaRoWeRzE

Sigurd :) czy to coś pomoze czy nie jednak warto napisac :)
poki co widze ze praktycznie kazdy jest ZA.. niech Admini zobaczą że gracze chcieliby takowy serwer gdzie praktycznie nic nie trzeba zmieniac.. skopiowac wszystkie pliki, oczyscic baze i wrzucic na nowy serwer :)

kleks_wwy

Ja nie jestem za ani sprzeciw ale ci admin na tym nie zarobi i niektórzy wola wydać te 1000zl czy 2000zl by byc w top 10 bo oni pracują i mają mało czasu na gre. Admini nie wrzuca reklamy na stronkach a jesli to będą zmuszeni zrobić nowe serwery bo na starych by nie mieli szans. G3 mogło by byc ułatwione np kasa x10 pkt x10 itp

BaBaNaRoWeRzE

kasa x10, to może jeszcze kasa z gangu wliczona w 6wypłat?? w ciagu tygodnia gangi po 100-200mln/h a po miesiącu konta po 1000lvl i xx bld SV ...?

szajka

Pomysł godny pogratulowania dla filo, jeśli byłoby g3 i przykładowe pro na miesiąc za 10zł, na pewno admini by nie stracili.
A graczy też by zapewne było :D
pozdro, 5!

kleks_wwy

hmm mialo byc g3 bez kasy a za konto pro wiecej byscie placili niz na g1 i g2 brawo

El Maestro

ja bym napewno nie placił 10 zł tygodniowo :) ale jeden w ta czy w ta róznicy nie zrobi :)

[G2]__diler__

Cytat: Biohazard w Styczeń 10, 2012, 16:13:37 PM
Zrobić g3 bez realnej kasy wkładanej w postać a gra się utrzyma jeśli przy tej ilości graczy wprowadzi się niewielką opłate miesięczną sms za pare groszy

nooo Jak Bio tak mówi to może wyjść :P
powaga :)
też bym za tym był, ale za dużo mają roboty z g1 i g2
na g1 też chyba coś zmieniają bo błędy wyskakują np w FAQ itd :)

BaBaNaRoWeRzE

roboty z g1 ? wolne żarty :D rozdac co miesiac nagrody za ranking i to tyle... dzieje sie tam cos? bo wg mnie kompletnie NIC :)
z g2 nie powiem.. "coś" ruszyło :D

[G2]__diler__

filotekass chłopcze
jeżeli gracze chcą żeby założyli serwer bez przelewów i biletów, to musi być poziom gry tak jak na g1
tam jest trudniej sie dorobić niż tutaj
po pół roku g2 gracze mieli po kilka mld sv
wiec po co zakładać nowy serwer jak każdy po krótkim czasie bd mieć full majatek, broń i kame ?
pomyśl troche..

BaBaNaRoWeRzE

"chłopcze" tak to możesz do dzieci na podwórku mówic a nie do mnie...
Nie ma przelewów to:
1. wolnej gangi sie rozwijają...
2. Wolniej zdobywasz broń/kame  bo musisz pakowac kase w gang

Więc poziom gry byłby jak najbardziej wyrównany :)

Jumpers

#27
Co do tej całej propozycji to moim zdaniem poziom gry byłby zbyt wyrównany a co za tym idzie gra na g3 byłaby strasznie nudna praktycznie żadnych różnic między graczami by nie było.  Więc pomysł moim zdaniem jest trochę bez sensu zobaczcie na inne gry online we większości gier można kupować jakieś udogodnienia jeśli się chce to nie jest nic nadzwyczajnego ze kilka osób jest mocniejsza  w każdej grze tak jest  że ten  kto wyda trochę gotówki  będzie wyżej od tego co postanawia  grać  "na czysto".

BaBaNaRoWeRzE

no to bedzie konto pro/plus do kupienia. ;) już jest różnica... 
lekkie udogodnienia rozumiem, bo są gry gdzie masz tylko konto pro a jednak róznice w graczach są znaczące.. kwestia "kombinowania" :) a nie że przyjdzie taki jeden z drugim wpakuje 10k w gre i top 1 :P bo nie o to chodzi ^^ a może o to chodzi ...

D3M0TYW4TOR

Tak sobie baba trochę myślę ,że może ociupinkę dzięki tym co wpakowali 200, 1000 i 10000 PLN możesz teraz pisać to co piszesz, ale to takie tam moje późnonocne przemyślenia  :o