• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

w 4 oczy z Najtkiem :)

Zaczęty przez Mazior, Styczeń 23, 2012, 19:17:29 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sirkompik

Ehhh... Kolejny raz tłumaczę.
Nie wymagam by siedzieli 24\dobę...
Gdyby nie olali sprawy, tylko zajmowali się tym na bieżąco, nie byłoby tyle pracy co teraz.
Kolejny punkt.
Nie zanim zarobków, ale nie jest ciężko domyśleć się ile w grę zainwestowało kilku graczy.
Nie zanim graczy którzy nie przestrzegają regulaminu. Ja go przestrzegam, a reszta mi zwisa. To nie jest moje zadanie, nie ja pobieram opłaty od użytkowników. Gdyby to leżało w mojej kwestii, to wtedy mógłbym się tym w mniejszym lub większym stopniu zająć. A w tym przypadku? Z jakiej racji.
Co do tego jaki przykład daję przyszłym modom... Większość z nich, nawet nie grała za mojego modowania, poza tym nie jestem modem, więc nie rozumiem Twojego zarzutu w tej kwestii.
Co do ostatniego buga. Nie powstał on w efekcie wprowadzenia nowej opcji, a administracja podobno sprawdziła g2 z każdej strony. Po nagłośnieniu tego buga wyszło na jaw, że jednak coś pominęli:)

Mazior

Cytat: sirkompik w Styczeń 23, 2012, 21:21:06 PM
Ehhh... Kolejny raz tłumaczę.
Nie wymagam by siedzieli 24\dobę...
Gdyby nie olali sprawy, tylko zajmowali się tym na bieżąco, nie byłoby tyle pracy co teraz.
Kolejny punkt.
Nie zanim zarobków, ale nie jest ciężko domyśleć się ile w grę zainwestowało kilku graczy.
Nie zanim graczy którzy nie przestrzegają regulaminu. Ja go przestrzegam, a reszta mi zwisa. To nie jest moje zadanie, nie ja pobieram opłaty od użytkowników. Gdyby to leżało w mojej kwestii, to wtedy mógłbym się tym w mniejszym lub większym stopniu zająć. A w tym przypadku? Z jakiej racji.
Co do tego jaki przykład daję przyszłym modom... Większość z nich, nawet nie grała za mojego modowania, poza tym nie jestem modem, więc nie rozumiem Twojego zarzutu w tej kwestii.
Co do ostatniego buga. Nie powstał on w efekcie wprowadzenia nowej opcji, a administracja podobno sprawdziła g2 z każdej strony. Po nagłośnieniu tego buga wyszło na jaw, że jednak coś pominęli:)

A ja kolejny raz napiszę, jaki Ty przykład dajesz innym? Admini na bierząco kontrolowali grę, jednak znalazło się pare graczy, którym udało się obejść im kontrole. Skoro wymagasz uczciwej pracy od adminów, to dlaczego od nich tyle wymagasz? Wiesz, że gracze oszukują, to dlaczego nie zgłaszasz tego administracji? Wiem, że Ci to zwisa, ale jeżeli wymagasz od nich dodawania nowych opcji, to wypadałoby im chociaż trochę pomóc. Byłeś modem jak i startowałeś ponownie na moda na g2, więc powinieneś im dawać przykład. Nic nie można sprawdzić z każdej strony, bugi wychodzą dopiero wtedy kiedy gracze zaczynają grać. Proponuję zakończyć ten temat, bo ciągle powtarzane są te same posty, tylko inaczej napisane :)

Pozdrawiam,
Najtek

sirkompik

Wymagam uczciwości, sprawnego działania, i ruchu. Za to płacę, i myślę że wszyscy się z tym zgodzą.
Czemu usilnie próbujesz mi weprzeć, że wiem kto oszukuje. Uparcie od kilku postów mi to wmawiasz, jednak zmartwię Cię bo nie wiem.
Niestety nie mogę im pomóc. Nie obejmuję żadnego stanowiska, ja jestem tylko zwykłym użytkownikiem, który poleca grę, w lepszy lub gorszy sposób, i ściągam nowych graczy, i to jest wszystko co do mnie należy.
Startowałem ponownie na moda w g2, jednak moja kandydatura z niewiadomych powodów została odrzucona. Zaraz pewnie będziesz mi wmawiał, że  się rzucam, bo mnie nie wrzucili na listę. Ponownie Cię zmartwię. Nie. Nie rzucam się Kontynuuję to co robiłem od długiego czasu. I niestety. Ni podważysz tego.
Nie jestem od dawania przykładu Nigdy nie byłem.

Premier

Urzekła mnie Wasza historia ^^

El Maestro

Najtek... Powiedz mi jak mam żyć!  ::)

joker

sir z tegi co wiem tez nie ejstes swiety i oszukujesz...

sirkompik

Kolego poza tym że wiszę Ci jeden kod za 11,07, to nie możesz mi nic zarzucić...xD Więc nie rozumiem co masz na myśli mówiąc że nie jestem czysty, jeśli chodzi o aspekty związane z regulaminem;]
Kod dostaniesz, kiedy tylko pojawię się w domu;]

joker

z tego co mi wiadomo mialo to byc juz 4 dni temu obiecywales itd, kodu nie ma, ciebie nie ma, zadnej wiadomosci od ciebie tez nie ma, a wyslalem nie jedna, i co ma kod do bycia poza domem?

Szul

a mnie zastanawia czemu Mazior zrobil sie takim wielkim obronca administracji ;]

El Maestro

Cytat: Szul w Styczeń 23, 2012, 22:26:59 PM
a mnie zastanawia czemu Mazior zrobil sie takim wielkim obronca administracji ;]

ja mysle ze dla jaj.

sirkompik

JOKER A może byś tak pomyślał, że telefon zostawiłem w domu, a nie będę od kogoś wysyłał Esa? Przyjacielu odrobinkę pomyśl, zanim zadasz jakieś pytanie:)

joker

no dobra, dobry argument i nie mam sie czego czepic, jesli naprawde tak jest to sory, tylko pytanie ile mam czekac? bo nie podales kiedy wracasz do domu

BaBaNaRoWeRzE

Szul trafne spostrzeżenie..
:D
a więc kolejna teoria spiskowa... Najtek zacząłeś prace dla Kisa? :>