• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

co jest z moim kontem!!

Zaczęty przez wkswolazarczycka, Luty 28, 2012, 10:35:22 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

wkswolazarczycka

gdzie jest moje konto... nie moge się zalogować i pisze że nie ma takiego emaila...  i co jest z moim gangiem!! ukradli mi go!

Mazior

jak pisze, ze nie ma takiego maila, to dostales bana za sprzedaz konta :D

Bong0


wkswolazarczycka

Cytat: Najtek w Luty 28, 2012, 10:59:07 AM
jak pisze, ze nie ma takiego maila, to dostales bana za sprzedaz konta :D
jak ja żadnego konta nie sprzedałem!!

Mazior

Cytat: wkswolazarczycka w Luty 28, 2012, 13:11:46 PM
Cytat: Najtek w Luty 28, 2012, 10:59:07 AM
jak pisze, ze nie ma takiego maila, to dostales bana za sprzedaz konta :D
jak ja żadnego konta nie sprzedałem!!


za sam opis powinienes dostac bana :D i to juz dawno :]

Szul

co sie stao sie ... to sie nie odstanie sie, sie ;]
Widac czyms podpadles. Zobacz swojego emaila czy jeszcze jest Twoj ;] Jezeli ktos przejal maila to napisal wiadomosc o zmiane adresu przypisanego do konta. Jezeli email jest dalej w Twoim posiadaniu to dosales bananem po twarzy, a jesli straciles i maila to ktos dokonal "wrogiego przejecia" (od razu mowie ze nie ja :)

Mazior

Cytat: Szul w Luty 28, 2012, 13:54:52 PM
co sie stao sie ... to sie nie odstanie sie, sie ;]
Widac czyms podpadles. Zobacz swojego emaila czy jeszcze jest Twoj ;] Jezeli ktos przejal maila to napisal wiadomosc o zmiane adresu przypisanego do konta. Jezeli email jest dalej w Twoim posiadaniu to dosales bananem po twarzy, a jesli straciles i maila to ktos dokonal "wrogiego przejecia" (od razu mowie ze nie ja :)

kisu nie zmienia maili do kont ;) chyba, ze po przedstawieniu kopii wiadomosci potwierdzajacej wlamanie i przejecie poczty od dostawcy :D

sirkompik

hehe... Teraz nie sprzedałem...xD Gangu też nie sprzedałeś, wogóle jesteś czysty jak łza... Nic nie można było Ci zarzucić...:P

Bong0

na refkach też nie kantowałeś, niee ::)