• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

gracze ktorzy nie wplacaja kasy na rozbudowe ganu

Zaczęty przez kriso19798, Marzec 07, 2012, 19:04:30 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kriso19798

no tak jak w temacie czy jest jakiś sposób na takich kolesi którzy zbierają cala kasę dla siebie nie wpłacając do gangu na rozwój bo już miałem takich kilku ze nie wpłacają później wychodzą i tyle po nich ( proszę o podpowiedzi może da się coś zrobić ) a ja raczej sam nie jestem pewnie się znajdzie jeszcze parę takich osób którzy maja ten sam problem > dla przykładu kolesie którzy najbardziej mi podpadli  -   beckham93 < kracha1997< fala95

Leon Zawodowiec

Wyrzucaj ludzi jeśli nie wpłacają przez 3 dni, zrób tabelę wpłat, jedyne rozwiązania.

kriso19798

no i tak robię ale np : koleś ci pisze ze go nie będzie kilka dni bo na przykład wyjeżdża  no przecież go nie wyrzucę tylko dlatego ze nie może przez kilka dni wejść na kompa i jeden wraca i płaci a drugi po tych kilku dniach wychodzi z całym szmalem i ma w dup....e

lukaspar

I właśnie dlatego brakuje mi tutaj ataku gracza bez jego zgody.. Tak by go napadl i kaske by stracil :D a tak to polowa osob bron i kama sprzedana bo w biznes laduja, i ranking sv jest nie prawdziwy..

Klemik

No tak, wedlug mnie kara dla gracza za opuszczenie gangu powinna byc wieksza niz 24h, co najmniej tydzien; ale o tym juz jest inny watek...

kriso19798

no i mam nastepnego kolesia ktory leci w kulki cholera trzeba cos wymyslec i znalezc sposob na takich kolesi

mikuś

Cytat: Klemik w Marzec 16, 2012, 20:22:41 PM
No tak, wedlug mnie kara dla gracza za opuszczenie gangu powinna byc wieksza niz 24h, co najmniej tydzien; ale o tym juz jest inny watek...

z tym tygodniem to przesadziłeś ;) ;) ;) więcej się już niestety wypowiedzieć nie mogę :P :P :P nie ten dział :D :D

beckham93

czym niby podpadłem ?? tym że wpłacałem,a rozbudowa nie szła wgl do góry,po pewnym czasie przestałem płacić,a po 3 dniach sam odszedłem,gang bez rozwoju jest bardzo nudny i mało warty