• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Po co zmiany w rankingu biznesmenów

Zaczęty przez dabrosnm, Marzec 23, 2012, 21:24:41 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

to__ja


GITU82

el z policja sie nei zadaje Szul to policjant pewnie twoj kolega

El Maestro

Cytat: GITU82 w Marzec 23, 2012, 22:40:32 PM
el z policja sie nei zadaje Szul to policjant pewnie twoj kolega

nie wiem czy policjant, ale owszem kolega.

GITU82

wiecie co placzki jak Wam tak nie pasuje to przestancie grac a nie jakies lamenty

to__ja


El Maestro

Cytat: GITU82 w Marzec 23, 2012, 22:42:59 PM
wiecie co placzki jak Wam tak nie pasuje to przestancie grac a nie jakies lamenty

ty to jestes jednak Git, dzieki za rady 8)

GITU82

el myslalem ze jestes madrzejszy , gra to biznes skoro sie nie krecil jak powinien to admini zrobili cos zeby go rozkrecic proste

El Maestro

Cytat: GITU82 w Marzec 23, 2012, 22:48:50 PM
el myslalem ze jestes madrzejszy , gra to biznes skoro sie nie krecil jak powinien to admini zrobili cos zeby go rozkrecic proste

no oczywiscie z etak, ale moim zdanie przez to gra straciła na atrakcyjnosci - do tego zmierzam w swoich postach...

GITU82

El no to jak chcesz atrakcyjnosci to zbierz pare osob oplacaj serwer z wlasnej kasy itd zrob podobna gre bez lapowek

El Maestro

Cytat: GITU82 w Marzec 23, 2012, 22:52:43 PM
El no to jak chcesz atrakcyjnosci to zbierz pare osob oplacaj serwer z wlasnej kasy itd zrob podobna gre bez lapowek

ale jednak to do tej pory jakos działało, bany sprawily ze znowu uwierzylem w nowa administracje a tu taki klops ;p

GITU82

no widzisz i jestes w bledzie bo zrobil sie jeszcze wiekszy syf polecialo taknaprawde pare osob a 2 tyle zostalo oszustow wiekszosc z nich grala w spec turach czyli jaki byl sens sprawdzania samej listy? tzrebabylo sprawdzic przynajmniej 100 poziomy i biznesu ale od pcozatku gry  wtedy by to mialo sens

El Maestro

Cytat: GITU82 w Marzec 23, 2012, 22:59:55 PM
no widzisz i jestes w bledzie bo zrobil sie jeszcze wiekszy syf polecialo taknaprawde pare osob a 2 tyle zostalo oszustow wiekszosc z nich grala w spec turach czyli jaki byl sens sprawdzania samej listy? tzrebabylo sprawdzic przynajmniej 100 poziomy i biznesu ale od pcozatku gry  wtedy by to mialo sens
to ja wiem, ale zarowno ja jak i ty wiemy z eto niemozliwe, ale to co sie dzisiaj stalo odbieram rowniez jako promowanie oszustow, bo sam dobrze wiesz jak gangi powstawaly i ile  znich przetrwalo :) oraz jakie to teraz ma duze znaczenie ;)

GITU82

jakto nei mozliwe na tej liscie bylo z 50 osob z czego 85% neiwinnych wszystko sie da jak sie chce zrobili wiekszy burdel niz byl a nie wszystkie top gangi sa zbudowane na bugach

sirkompik

Teraz to już jest chuj a nie biznes. Taka jest prawda. Bo ci którzy grają od początku są w tym momencie wyjebani po całości. Wrzucili realną kasę, a tutaj taki numer. Wniopskuję poi tym, że administracja to debile...
Z gangów stworzonych na bugu, żaden nie został zbanowany, bo teraz oni sobie skoszą trochę kasy... A uczciwość... Uczciwość to chuj w tym momencie...
Zwykłe zbędne pierdolenie było z tymi banami dla bugerów. I tak masa ich została... 
A z gangów będzie spora kasa. Wszak niektórzy teraz będą mieli grube mld za bilet, ale przecież regulamin napisany przez administrację, która sama go nie przestrzega, przestaje być regulaminem...

GITU82

Cytat: sirkompik w Marzec 23, 2012, 23:17:18 PM
Teraz to już jest chuj a nie biznes. Taka jest prawda. Bo ci którzy grają od początku są w tym momencie wyjebani po całości. Wrzucili realną kasę, a tutaj taki numer. Wniopskuję poi tym, że administracja to debile...
Z gangów stworzonych na bugu, żaden nie został zbanowany, bo teraz oni sobie skoszą trochę kasy... A uczciwość... Uczciwość to chuj w tym momencie...
Zwykłe zbędne pierdolenie było z tymi banami dla bugerów. I tak masa ich została... 
A z gangów będzie spora kasa. Wszak niektórzy teraz będą mieli grube mld za bilet, ale przecież regulamin napisany przez administrację, która sama go nie przestrzega, przestaje być regulaminem...

Slabe masz informacje co do gangow  i jakie grube mld za bilet? matematyki nie znasz? mysliszze jest chociaz jakis 1 gang ktory ma 200m/h?