• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Po co zmiany w rankingu biznesmenów

Zaczęty przez dabrosnm, Marzec 23, 2012, 21:24:41 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

zdarciuch

#45
ale czopki ! ;D najpierw wielki lament o bugi a teraz to :d napewno ludziska beda sie zabijac o mp4 lub kalendarzyk :D niemoty !! teraz ta gra to jeden gracz ! :D
gitu....za duzo piszesz a uja wiesz :d

sirkompik

Gitu administracja gówno zrobiła... Żaden z gangów nie został usunięty to po pierwsze... A po drugie... Wybacz, ale czołówka gangów ma nawet ponad 200mln\h... Niewiele wiesz na temat tej gry...

El Maestro

Cytat: sirkompik w Marzec 23, 2012, 23:26:25 PM
Gitu administracja gówno zrobiła... Żaden z gangów nie został usunięty to po pierwsze... A po drugie... Wybacz, ale czołówka gangów ma nawet ponad 200mln\h... Niewiele wiesz na temat tej gry...

najlepszy gang ma niecale 160  ale mimow szystko to daj ponad 1 mln za bilet. czyli za 50 zl 90 mld

GITU82

#48
tutaj el ma racje sirkopmpik zacznij czytac inne bajki radze
zdarciuch wie wszystko podziel sie z nami bogu

lukaspar

Poki co to ty gitu zgrywasz tu jakiegos wszechwiedzacego..

zdarciuch

 :) wystarczy wasza wysokosc :d

Gural.

Niektórzy co mają dobry gang wydali w sumie tysiące zł razem więc się nie dziwcie i nie mówcie że mają coś za darmo :)

matus91

moim zdaniem ta zmiana to jest do duuuuuuuuuuupy i tyle, malo adminowi kasy?? lol, co za leb!!!

sirkompik

El a skąd ta pewność... Mnie stąd i owąd doszły informacje, że ponad 200mln... Ale kij z tym. Administracja przygrała sobie w chuja w tym momencie, i prawdę mówiąc wisi mi to czy dostanę bana na forum, czy ogólnie na grę...

El Maestro

Cytat: sirkompik w Marzec 23, 2012, 23:59:16 PM
El a skąd ta pewność... Mnie stąd i owąd doszły informacje, że ponad 200mln... Ale kij z tym. Administracja przygrała sobie w chuja w tym momencie, i prawdę mówiąc wisi mi to czy dostanę bana na forum, czy ogólnie na grę...

bo doniedawna byl okreslony poziom maksymalny rozbudowy budynkow , teraz go znowu zwiekszyli + ofc dzielnice

Gural.

El zacznij jeszcze strzelać z dupy:D hehe to włóż w gang kase i też buduj :D

sirkompik

El generalnie mnie to już wisi... wyczyściłem swoje konto co do złotówki teraz... mam grubą kasę, i wszystko na 0...

rafall77

admin już chyba wszystko zrobił żeby od nas kasę wyciągnąć....szkoda, że nie pomyślał nad opcją "kasuj konto" - chętnie bym z niej skorzystał...

to__ja

napisz do admina to bez problemu skasuje ci konto. Nikt po tobie nie bedzie płakał .:)

Cudy

nie ma co narzekac, nikt placic nie rozkazuje. Szkoda tylko ze ta kase co wlozylem w konto, byc moze i niewiele ale cos tam bylo, mozna by wywindowac sie do samej topki. taki to_ja smieje sie nam w twarz w tym momencie a my nic zrobic nie mozemy. bombelnh, nie rozkminiam czemu piszesz z kukly GITU82? Rozumiem ze Tobie sie to oplacilo, wiec wplacaj ladnie pieniazki na konto adminow bez zbednego gadania. ODE MNIE DRODZY ADMINI NIE OTRZYMACIE JUZ ANI ZLOTOWKI.
nie pozdrawiam