• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Po co zmiany w rankingu biznesmenów

Zaczęty przez dabrosnm, Marzec 23, 2012, 21:24:41 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

to__ja


odchudzamrower

Kiepska zmiana, z 60 na 300 miejsce w rankingu :D

pazora

niestety ale zasad podczas trwania gry sie nie zmienia. zgadzam sie ze da to pewna ilosc kasy dla admina ale mysle ze nie na dlugo bo kilka slabych kont sie wybije i zakoncza wydawanie kasy a wtedy znowu trzeba bedzie cos zmienic i tak w kolko. wiec niech mi teraz ktos powie jak moge obrac strategie gry jesli nie wiem czy jutro to wszystko okaze sie nietrafione bo znowu zmienia sie zasady??

rafall77

to__ja widzę , że cwaniaczek jesteś...skorzystałeś coś na tej zmianie??? pewnie tak....

El Maestro

Cytat: rafall77 w Marzec 24, 2012, 15:21:25 PM
to__ja widzę , że cwaniaczek jesteś...skorzystałeś coś na tej zmianie??? pewnie tak....

ma szanse wyjsc na 0 po amnezji zwiazanej z udziałem w bugu ( o ile juz na 0 nie wyszedl) :)

Trampi

wszystko było by ok gdyby zbanowali gangi zrobione na lewej kasie a tak odrazu widać ilu cwaniaczków mimo banów nadal mają niebotyczne zarobki....

alvaro34

Piszecie ze zasad sie nie zmienia, według mnie zasad nie zmienili tylko poprostu wprowadzili ulepszenie do gry oraz ułatwienie. Płacza tu tylko ci co wjeb*** kase w gre ale to powinna byc dla was nauczka ze macie nayyebayne w głowkach zeby wywalac kaske w w wirtualna gre ;D;D moje zdanie na ten temat^^ pzdr.
ps zamiast płakac i dalej wzucac szmalik na giereczke idziecie na jakiegos browarka z ziomalkami badz kupcie cos ładnego dupeczką ;) taka mała rada^^

Trampi

popieram alvaro :D

Sebson6

Pamietam jeszcze te czasy kiedy gralo sie dla przyjemnosci na g1 bez jakis wiekszych kosztów. A teraz co sie dzieje. G2 niedlugo bedzie mialo rok i jaki piekny prezent dostalismy :/ Teraz byle jaki gracz ktory jest slaby ale jest w dobrym gangu zrobi sobie przelew za 25 zl wymieni te bilety i juz bedzie nas doganial. Przyznam ja duzo kasy nie wydalem na ta gre ale jestem za tymi co jednak wydali na to troche pieniedzy. W tą gre ci ktorzy nie maja pieniedzy lepiej juz niech nie graja bo tu licza sie tylko Ci co maja pieniadze i beda dokarmiac admina. Naprawde szkoda bo gra "BYLA" fajna a juz nie jest. Pieniadze znowu wygraly niestety.

sirkompik

#69
Jak mówiłem tak się stało. Zrobił się taki pierdolnik że poezja...
Zamiast wprowadzić coś takiego od samego początku, to wprowadzili to po roku.
I nie płaczę, bo wydałem kasę. Cały rok gry tutaj kosztował mnie jakieś 10zł, o ile to chociaż.
Więc nie jestem bardzo stratny.
Ci co wpakowali większą gotówkę... To jest generalnie ich problem.
Tak czy siak teraz dopiero widać, na co nastawił się nasz kochany Pan Krzysztof...
Dał ciała, po całości, zlewając na wszystkich starych graczy.
Zaraz pewnie powstanie jakieś konto, które nagle znajdzie się w czołówce, co zmusi wszystkich graczy do nadganiania, i bulenia gotówki.
A naród jako że debilny to i tak zapłaci i tak, więc nie widzę sensu na jakiekolwiek spory w tej kwestii.
Płaćcie dalej, płaczcie jak bardzo dyma was administracja.
EDYTA 1::::: Jak ktoś był łaskaw nadmienić, gangsters to była dobra gra.
Niestety wprowadzenie g2, wszystko zepsuło.
Testowaliśmy w sumie betę.
Wybuliliśmy wtedy sporą gotówkę wraz ze mną.
A tu taki prezent.
Spoko. G2 miało być innowacyjne.
Okazało się klapą totalną, ale naród dalej płacił.
Wprowadzą g3, będzie gorsze od g2, jeszcze bardziej podatne na bugerów, i wszelkiego typu wałki.
Administracja znowu będzie pracować w pocie czoła, żeby ich wykryć, kij z tego wyjdzie.
Potem wprowadzą coś, co znowu zmieni grę diametralnie, i znowu będzie to raj dla tych, co wzbogacili się na bugu.
A dalej co? Powstanie g4, i cała reszta liczb do 100...
Zamiast zabrać się za naprawianie tego co spieprzyli do tej pory, rzucają się na nowe, żeby zamknąć japy wszystkim graczom.
Płacili do tej pory, i za to zapłacą.

Don Tusk

No cóż, w necie jest tyle fajnych gier......

siwix

Cytat: sirkompik w Marzec 24, 2012, 21:13:10 PM
Jak mówiłem tak się stało. Zrobił się taki pierdolnik że poezja...
Zamiast wprowadzić coś takiego od samego początku, to wprowadzili to po roku.
I nie płaczę, bo wydałem kasę. Cały rok gry tutaj kosztował mnie jakieś 10zł, o ile to chociaż.
Więc nie jestem bardzo stratny.
Ci co wpakowali większą gotówkę... To jest generalnie ich problem.
Tak czy siak teraz dopiero widać, na co nastawił się nasz kochany Pan Krzysztof...
Dał ciała, po całości, zlewając na wszystkich starych graczy.
Zaraz pewnie powstanie jakieś konto, które nagle znajdzie się w czołówce, co zmusi wszystkich graczy do nadganiania, i bulenia gotówki.
A naród jako że debilny to i tak zapłaci i tak, więc nie widzę sensu na jakiekolwiek spory w tej kwestii.
Płaćcie dalej, płaczcie jak bardzo dyma was administracja.
EDYTA 1::::: Jak ktoś był łaskaw nadmienić, gangsters to była dobra gra.
Niestety wprowadzenie g2, wszystko zepsuło.
Testowaliśmy w sumie betę.
Wybuliliśmy wtedy sporą gotówkę wraz ze mną.
A tu taki prezent.
Spoko. G2 miało być innowacyjne.
Okazało się klapą totalną, ale naród dalej płacił.
Wprowadzą g3, będzie gorsze od g2, jeszcze bardziej podatne na bugerów, i wszelkiego typu wałki.
Administracja znowu będzie pracować w pocie czoła, żeby ich wykryć, kij z tego wyjdzie.
Potem wprowadzą coś, co znowu zmieni grę diametralnie, i znowu będzie to raj dla tych, co wzbogacili się na bugu.
A dalej co? Powstanie g4, i cała reszta liczb do 100...
Zamiast zabrać się za naprawianie tego co spieprzyli do tej pory, rzucają się na nowe, żeby zamknąć japy wszystkim graczom.
Płacili do tej pory, i za to zapłacą.
I wiszę Ci 0,7 za to!
4--13--21--27--34--49--53--62--67--77

zipadasko2

no racja ze niezla zmiana z 12 na 136 miejsce :) po to tyle inwestowalem zeby mnie teraz wyhujano. ranking ok, ale lapowki?? tego zupelnie nie rozumiem.

ooo sory rozumiem :) nowe przychody dla adminow

Leon Zawodowiec

Ja też spadłem z 150 na 370 i wcale mi się to nie podoba...
Ludzie siedzą w gangach zrobionych na bugach i cieszą japy

mikuś

a ja cofam to co powiedziałem wcześniej bo teraz rozumiem o co chodzi kazdy z was ładował kasęw dziwki i biznesy a taki np. ja idę do dobrego gangu i jestem lepszy niż Leon a nie inwestowałem w dziwki mi się podoba tylko to że suma 6 wypłat się zwiększyła i to bardzo  :) :) :D ;) ;) :D :( :o 8) ??? :-[ :-X :-\ :-* :'( :P