• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

turnament

Zaczęty przez bogiss, Listopad 05, 2014, 20:07:50 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

bogiss

Witam mam pytanie do admina moda twórcy. w trakcie trwania turnamentu wchodzę na P&P wyzywam kogoś walczę i muszę czekać aż przeciwnik wykona ruch dlaczego? wchodzę na miasto idę walczyć na ringu na szybką, akcję lub ring pokazuje mi sie pasek flash i.. zonk wyskakuje pojedynek z miasta i muszę czekać aż gość niby wykona atak lub to samo wywołane z P&P. najśmieszniejsze jest to że wyskakuje mi pasek z informacją że zaczyna się nowa tura w turnamencie klikam na ikonę turnamentu wybieram atak i ... co się dzieje przekierowuje mnie na P&P bo byłem na spacerniaku i musze czekać aż przeciwnik wykona atak czasem pełna minutę, udało się przeciwnik dał valkowera na P&P ucieszony że w końcu wykonam atak na turnamencie wchodzę wybieram rodzaj ataku i co... ląduję na mieście i muszę czekać aż przeciwnik wykona atak super znów mija minuta a w turnamencie jak nie odświeżasz strony to czas na wykonanie ataku się skraca i mam valkowera w turnamencie chociaż udało mi sie kliknąć na pasku ataku w turnamencie to przełączyło mnie na miasto bo ... mam poczekać na atak przeciwnika. To samo jest w ringu. Ale mój postulat dotyczy turnamentu i tego żeby można było wykonać atak w pierwszej kolejności w turnieju, tak aby turniej był dla gry priorytetem a nie miasto lub P&P. Moim zdaniem twórcy gry chcą zachęcić graczy do wchodzenia na miasto i na P&P bo i tak tam wejść jest mało to właśnie ten czas oczekiwania na wykonanie ataku przeciwnika skutecznie odstrasza graczy bo mnie na pewno. to wkurza bo w tą minutę mogę zająć się innymi aspektami konta

Pt4szek

Były już pomysły żeby wprowadzić coś takiego, że po kliknięciu na pasek flash w mieście czy na P2P, już można zmienić na inną zakladke i np turek zrobić, ale Admin nie wprowadził tego, i raczej nie ma zamiaru.