Autor Wątek: Automatyczna rezygnacja szefa gangu po 15 dniach nielogowania - G2  (Przeczytany 2750 razy)

admin

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 351
Od 1 czerwca 2012 roku do gry wchodzą zmiany w zakresie szefów gangów. Zmiana ta jest wprowadzona z powodu narzekań wielu graczy na szefów gangów, którzy nie logują się do gry i w ten sposób blokują rozwój gangu.
 
Zmiana w zasadach gry będzie wyglądała następująco:

Jeżeli szef zrezygnuje z gangu to jego nowym szefem zostanie kolejny gracz w gangu (wg rangi - tj. zastępca, killer, biznesmen, pośrednik, negocjator) posiadający 20 poziom doświadczenia. W przypadku, gdy żaden inny członek gangu nie posiada 20 poziomu doświadczenia gang ulega rozwiązaniu. Nielogowanie się przez szefa gangu do gry przez 15 dni skutkuje tym, że zmienia mu się rola w gangu na zastępcę. Jeżeli z powodów formalnych (w gangu nie ma żadnego gracza w gangu powyżej 20 lvl i który logował się w przeciągu ostatnich 15 dni do gry) nie można przydzielić nowego szefa gangu - gang automatycznie ulega rozwiązaniu.

Co to oznacza?

Od 1 czerwca rozpocznie się odliczenie 15 dni. Jeżeli w dniu 15 czerwca w gangach będą szefowie, którzy nie logowali się w okresie 1-15 czerwca do gry to zostaną oni zastępcami, a na ich miejsce wskoczy inny członek gangu wg kolejności - zastępca, killer, biznesmen, pośrednik, negocjator. Jeżeli np. zastępca nie spełnia warunków formalnych do bycia szefem gangu - czyli nie posiada 20 poziom lub nie logował się do gry w ciągu ostatnich 15 dni - szefem zostanie killer (o ile spełnia warunki formalne). Jeżeli w gangu nie znajdzie się ani jeden członek spełniający wymogi formalne - gang ulegnie rozwiązaniu.
Sprawdzanie czy szefowie gangów logowali się do gry będzie realizowane codziennie w sposób automatyczny.