• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

ukradli mi gang

Zaczęty przez alexwien, Czerwiec 04, 2012, 18:11:22 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

alexwien

jakos sama mi klawiatura to pisze automatycznie jak mi wyrocznie ukradli ha ha

Ciastekk

Jak by ci naprawde ten gang ukradli i by ci na nim zależało to dawno byś go odzyskał .

giba17

dobra sciema nie jest zła
:D

alexwien

nie potrafie inaczej. i wali mnie to bo cwaniak mi ukradl gang. pisze z pekaesu he he

giba17


hopkins


alexwien

bez pekaesu nie damy rady bo nie bedzie transportu dzielnic z wyroczni do mnie heh :)

Dagome władca podziemia

i jak w końcu odzyskałeś gang ?

sirkompik

Jak Ci ukradli, to może napisz do dyrekcji PeKaEsu, może oni coś wskurają...;p

artur000000


alexwien

ha ha dobrzy jestescie. gangu juz nie odzyskam ale wiem ze zlodziej to czyta wiec koniec z pekaesem i pkp.... ktos lamie hasla i idzie na latwizne. kolega zna takie nielegalne programy i admin powinien to rozpracowac. pozdro :)

Szul

"kolega zna takie nielegalne programy"
LOL, w całym temacie to jest najciekawszy fragment, dawno się tak nie usmialem :)

Wyplacalni.p

Cytat: alexwien w Lipiec 21, 2012, 12:13:13 PM
ha ha dobrzy jestescie. gangu juz nie odzyskam ale wiem ze zlodziej to czyta wiec koniec z pekaesem i pkp.... ktos lamie hasla i idzie na latwizne. kolega zna takie nielegalne programy i admin powinien to rozpracowac. pozdro :)

Wcale się nie dziwie jak hasło było 1234 lub twoje imię, nazwa gangu, czy nawet rok urodzenia, a jak chcesz się uchronić od kradzieży, polecam używać HASŁA ALFANUMERYCZNEGO ;)

Szul

wypłacalny haslo typu alfa-num tez bywa dziecinnie proste. Rozbawił mnie tekst z nielegalnym oprogramowaniem bo akurat trochę w tym siedze i jakies pojecie na ten temat mam.
Tworzenie silnego hasla to prawdziwa sztuka, jako przykład mogę podac : 2JMJ7L5RSW0YVB/VLWAYKK/YBWK= (haslo z drugiego końca swiata wiec nie widze przeszkód aby je zaprezentować) zapewne większość z Was powie ze te haslo jest tak skomplikowane i trudne ze jest nie do odszyfrowania, a jednak mi się udało...