• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Równi i równiejsi!

Zaczęty przez hopkins, Czerwiec 08, 2012, 19:19:31 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

hopkins

Na wstępie przytoczę słownik w stylu podobnym do admina.

Definicja 'moderator' według SJP: «osoba prowadząca dyskusje w telewizji, radiu, na forach internetowych itp., dbająca o ich właściwy przebieg; także osoba godząca spierające się strony»

Wypowiedzi tego użytkownika-moderatora są żywym zaprzeczeniem powyższej definicji.


krzys077 stracił moda, Satyr, El Presidente również.
A slon72 ma jakieś specjalne względy?
notorycznie nadużywa swojej funkcji wypisując wulgarne sformułowania czy też prowokując użytkowników, m.in. obrażając ich. Tak jak widać na powyższym screenie. Również jest bardzo stronniczy przy "rozstrzyganiu" sporów.
NIE dla słonia-moda!

giba17

człowieku ogarnij się , Powinieneś dostać bana

[gm] TwUj Kapitan

nie rozumiem, dlaczego hopkins nie znajduje sie na liscie zbanowanych?

Ciastekk

Kapitan , zaraz zaczną cie nazywać "konfidentem" ;)

[gm] TwUj Kapitan

Ciacho a niby czemu? Ale i tak nie miałbym z tym problemu na g1 to była moja ksywka (stare dobre czapy  :'(  ) :D

Ciastekk

Hehe temu ze tak samo sprzedałem kogoś do admina i wiem :) ale mam to głęboko , lata mi  to koło czegoś ;D

[gm] TwUj Kapitan

ale ja nikogo nie sprzedałem adminowi(przynajmniej na g2:) )

Ciastekk

ale to jest dział narzekania na administrację to tak jak byś do admina pisał bo admin to czyta (chyba) :D

sirkompik

Hopkins... Nie rozumiem o co się rzucasz... Nikt Ci nie groził banem, nie dostałeś go.
Cierpisz chłopie na angielskie poczucie humoru.
Nie wiem czy to można leczyć ale mniejsza o to.
Tak się składa że w tamtym czasie byłem na czacie. To co tutaj wkleiłeś, jest dość dzikie.
Całą dyskusja toczyła się w atmosferze dosyć żartobliwej, więc nikt nie przejmował się tym co się pisze.
Ludzie kulturalnie dyskutowali. Nie było komplikacji.
A tu trafił się jeden, co mu nie pasowało, pewnie prawiczek z gimnazjum, trampek, czy inny kozak w necie, którego bawią kiepskie dowcipy o blondynkach, lata z różańcem do kościoła codziennie o 6 rano...
(HOPKINS nie czytaj tego ostatniego zdania, bo pewnie nie załapiesz jego żartobliwego charakteru...)
PS: Skąd tacy ludzie się biorą...
Poza tym rzeczona "Pipa" z przyjacielem"kutosem" nie są chyba uznane za niecenzuralne...xD

Ciastekk

Haha , sory pomyłka :D niedopaczenie twórcy tematu  :o ::)

pawliksnuff

oj tam słonik zawsze świruje :D

sirkompik

Od razu świruje...
Po prostu nie zgrywa nie wiadomo kogo...xD
A większość nie ma nic przeciwko temu, co pisze na czacie...
Jasię nie spotkałem jeszcze z przypadkiem jakoby bluzgał, czy był stronniczy...

[gm] TwUj Kapitan


sirkompik

Kapitanie a mogę w kuchni??xD

[gm] TwUj Kapitan

Kompik to było do Ciastka. Tak możesz w lodówce:)