• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Równi i równiejsi!

Zaczęty przez hopkins, Czerwiec 08, 2012, 19:19:31 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Bathiatus


Słoń72

hmm,bym sie wypowiedział Hopkins,ale jak widzę nie ma sensu.Twój post chyba przepadł z kretesem
,sorki,nie masz siły przebicia;p

Szczuply

Zabrac mu moda!  ;D

ps. tylko ja zaglosowalem na "nie" ?  ;D

giba17


prpablo


alexwien


niepokorna

Ja w ogóle nie rozumiem po co ten post powstał :-\Sloniu jest dobrym modem i dobrze wykonuje swoje zadania...jakoś nie zauważyłam żeby kogokolwiek obrażał w tym screenie :-\Słoniu ma dobre poczucie humoru i przynajmniej nie jest nudno na barze...są gracze którzy notorycznie obrażają innych graczy...widocznie hopkins nie masz poczucia humoru i czasami nie rozumiesz tego co się pisze na barze :-\akurat tak się składa że byłam w tym czasie na barze jak Sloniu pisał to i nie poczułam się przez niego obrażana ???czasami hopkins najpierw pomyśl o czym pisać na forum z 3 razy a później...pomyśl kolejne 3 razy a jak to będzie mało to pomyśl jeszcze 3 razy i dopiero pisz :o pozdrawiam :-*

niniek22

Slonik <ok> przynajmniej śmiesznie jest na czacie:D byłem w tym momencie na barze i jakoś nie czułem się urażony :P

hopkins : Durex informuje, że Twoje narodziny były wynikiem wady fabrycznej. Prosimy szybko zgłosić się do szpitala celem uśpienia. Dziękujemy!

El Maestro


Nekro

Słoń to 1 z nielicznych normalnych moderatorów pisze to ja kolebka zycia jeste kolebko zycia

danielu145

slon jest dobrym modem i niech tak zostanie . widac po ankiecie ze nie tylko ja tak sadze .

gadza

Cytat: Nekro w Czerwiec 10, 2012, 14:48:38 PM
Słoń to 1 z nielicznych normalnych moderatorów pisze to ja kolebka zycia jeste kolebko zycia
POPIERAM !!!!!

Tajny

Co tu wiele mówić.. Słoń jest zajebistym modem i poczucie humoru też ma nie złe :)

vivek90

Właśnie, potwierdzam zdanie większości ;)

Wiking

słoń to dobry mod a hopkins to niegrzeczny i irytujący osobnik popieram słonia na moda :)