• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Rozbudowa % do przedmiotów w majątku

Zaczęty przez D3M0TYW4TOR, Styczeń 11, 2013, 17:38:19 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

michel1910


allladyn



spartan


artur000000


TKN mafia


KWP SaintS

uważam to za mało potrzebny pomysł jak i wiekszosc w całym G2, jeśli bedzie zamiar zrobic G3 to wtedy wszystkie pomysly( realne do wprowadzenie) zeby wszyscy mieli rowne szanse na starcie a nie teraz jak juz top nikt nie dogoni^^ to jest jeden z minusow dla ktorych wiekszosc gier przegladarkowych z czasem upadnie ( wiem co mowie poza ta bawilem sie jeszcze w 10 innych ) a najdłuzej trzyma sie TC( mam tam konto od 7 lat ) gdzie co miesiac jest nowa edycja i kazdy zaczyna na tym samym poziomie od zera ^^

demot tobie te % wcale niepotrzebne i tak nikt cie nie przegoni a co nawet dogoni najpierw^^
wiaze sie to tylko z wydawaniem pieniedzy na bilety( u słabo rozwinietych graczy )
ze wszystkich gier on-line jakie grałem na ta wydalem wiecej niz na pozostale wszystkie razem wziete^^ a nie mam zamiaru wydawac 2-3 tysiace na bilety zeby wbic 700lvl bo to juz nie gra a choroba a po 2 po co mi ten 700lvl?? dla szpanu?

pomysł bezsensu do wprowadzenia teraz na g2, nowy "serwer" ok ale nie ten

PS.  tak to sie teraz załatwia??   http://img46.imageshack.us/img46/4465/beztytuujqs.png

D3M0TYW4TOR

125 -  ''Za''
7   - ''Przeciw''

Proszę o aktywność

sebqq24


KoooXu


Pekola


dawid12


jacek511

Jestem Za. To świetny pomysł i zarazem większy zarobek dla adminów

mmba95