• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

G2 zadania w gangu

Zaczęty przez p4tryk91, Styczeń 11, 2013, 21:53:34 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

p4tryk91

Szukalem swojego tematu ale chyba zostal usuniety.


Wracajac do tematu, admini mogli by wprowadzic zadania do gangow, a mianowicie zadania polegaly by np:
-wygrac 10walk na WG (wojny gangow)
-zrobic 10 skokow (obojetnie jakich)
-zebrac 10k (k-tysiace) adrenaliny tylko z WG
-zdobyc 100mln kasy z WG (ale wtedy admini by musieli zmienic ze kasa z WG idzie na konto gangu)
-itp zbobyc atak, obrone lub 2 na raz.

pomyslow na zadania jest duzo, jak ktos ma jakis domysl dobry na zadania niech pisze, a wynagrodzenie admini sami by ustalili, tak jak jest teraz w zadaniach np:
kasa, jakis drag lub budynek


czekam na wasze odpowiedzi, bede edytowal swoj post i mam nadzieje ze ten temat przejdzie


I taki pomysl by zwiekszyl udzial na WG i byla by wieksza aktywnosc w grze

artur000000

za każdde wg gang dostaje pun kty ataku i obrony :D:D

pomysł dobry ale no co po tych zadaniach nagrody by musiały byc spore by cos znaczyły dla gangów

p4tryk91

no tak, im dalej tym lepsze wynagrodzenie tak jak w indywidualnych zadaniach;]

Odjazdowy

Pomysł Dobry :)      Ale niech wtedy odrazu skrócili dni z odejścia gangu

lukaspar

Pomysl ciekawy, wrescie ktos by robil WG, bo poki co to nie wiem dla kogo to jest zrobione :)

junio000

jestem[color=yellow za][/color]

artur000000

Cytat: Odjazdowy w Styczeń 12, 2013, 10:08:38 AM
Pomysł Dobry :)      Ale niech wtedy odrazu skrócili dni z odejścia gangu

weź no juz skoncz z tematem skrócenia czasu oczekiwania na powrót do tego samego gangu. źle ci ze pół roku musisz na demota czekać? temat był milion razy i nie bedzie skrócenia

wsgame

Popieram pomysł nareszcie na coś by się przydało by WG,a nie leży bezużyteczne a propozycja wynagrodzenia artur00... jest myślę lepsza;dla adminów między innymi, wymaga mniej roboty,jest większa szansa,że jak w ogóle coś zrobią...to z tymi pkt ataku.


binek-g2

nawet ciekawy pomysl popieram ale bylbym pol na pol ale zaryzykujmy

p4tryk91

nie macie nic wiecej do powiedzenia? nie chcecie aby WG byly bardziej przydatne niz teraz? zwiekszy to aktywnosc graczy


popierajcie temat zeby bylo jak najwiecej pozytywnych zeby admini wkoncu cos normalnego dodali do g2

WojtarixHD

Twój pomysł jest naprawdę dobry, admin powinien to przemyśleć. :D

worms231


siwix

4--13--21--27--34--49--53--62--67--77

hraaa


Don Tusk