• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Bank

Zaczęty przez Czapi, Kwiecień 10, 2013, 22:25:01 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Czapi

Mógłby w banku być przycisk wpłać i wypłać wszystko. Bo troche zajmuje czasu wpisywanie kwot do poszczególnych banków. Uważam że to nie będzie takie trudne do wprowadzenia  :D

Wyplacalni.p

Dodali by dodatkowe przyciski Wpłać Wszystko i Wypłać Wszystko, było by to obok tego Wplać i Wypłać, zgodzę się z tym, to troche czasu zajmuje to wpisywanie 9 cyfer za każdym razem.

POPIERAM !

MaciaseK

nie rpzesadzaj dużo czasu nei zjamuje tego wpisywanie;p i mało kto i tak wyjmuje z banku kase;p ale no fakt faktem taki przycisk by ułatwił tym co to robią;p

Jontrix91

Cytat: MaciaseK w Kwiecień 11, 2013, 04:16:03 AM
nie rpzesadzaj dużo czasu nei zjamuje tego wpisywanie;p i mało kto i tak wyjmuje z banku kase;p ale no fakt faktem taki przycisk by ułatwił tym co to robią;p
W sumie to jednak moment zajmuje, a wpłaca i wypłaca dużo osób (szczególnie na niższych lvlach), także nie zgodzę się z Tobą ;)

Co do takich przycisków, jestem jak najbardziej ZA!

artur000000

ciekawe to tak:
200 000 000 pol sekundy
400 000 000 tyle samo
700 000 000
2 000 000 000
5 000 000 000 nie bylo sekundy ani razu

nie przesadzajcie juz z takimi bublowymi pomyslami, a ty nie mów że sporo czasu zajmuje wpisanie 9 zer 000 000 000

Czapi

Ale aż tak ten przycisk by przeszkadzał tobie arturo nie wiem, ale według mnie to nie zbyt wymagające dla załogi gangsters.

admin

Wprowadziliśmy trochę inną funkcjonalność, ale wydaję się, że rozwiązuje problem pt. 'nie chce mi się wpisywać kwoty, jeżeli chcę wypłacić całość'.
Prosimy o ew. komentarze czy wprowadzona zmiana wystarczy.

Pozdrawiamy,
Załoga Gangsters.pl

Wyplacalni.p

Czyli już na Gotowo Jest sumka do wyplacenia cała.

Ale według mnie bardziej przydatny może wyć przycisk
Wyplać Całość - Korzystniejszy.

beckham93

opcja dość fajna,mogło by być to samo przy wpłącie kasy do banku :)

Wyplacalni.p

Cytat: Beckham93 w Kwiecień 12, 2013, 11:29:18 AM
opcja dość fajna,mogło by być to samo przy wpłącie kasy do banku :)

"Jedno Drugie Goni..."

No to teraz byśmy mieli po 2 Przyciski: 

Wpłać    -  Wpłać Wszystko
Wypłać  -  Wypłać Wszystko

vampiria22

pomysł dobry, aczkolwiek moglibyście dodać jeszcze przerwy między trzema zerami, tak jak w gangu. Ja np. często wypłacam kasę jak potrzebuję kupić coraz lepszą broń czy kamizelkę i nie mam tyle zarobionej kasy i czasami mi się mylą te zera.

Czapi

To jak zostanie wprowadzona ta zmiana ;D

SpameE

Pomysł nie głupi mogli by pomyśleć nad czymś takim :)