• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

60 biznesów

Zaczęty przez Manchuckster, Kwiecień 28, 2013, 01:02:38 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Slaweksebaa1

no i co ? tyle glosow a admin nie ma zamiaru nic napisać ... spoko . to jest jeden powod dllaczego nie lubie tej gry ; /

danielos112

V.I.P

MaciaseK

Cytat: Slaweksebaa1 w Wrzesień 22, 2013, 14:13:18 PM
no i co ? tyle glosow a admin nie ma zamiaru nic napisać ... spoko . to jest jeden powod dllaczego nie lubie tej gry ; /


to po co w nią grasz jak jej nie lubisz? Admin nie ma obowiązku wprowadzania kazdego pomysłu graczy, a po za tym pomysły z biznesami były wielokrotnie nawet za czasów G1, na G2 i tak jest duzo łatwiej rozbudowywac zarobki bo mamy dodatkowo VIPa dzieki któremu brdzo duzo sie zarobki kalkulują:) skoro nie opłaca |Ci sie budowac salonu samochodowego to rozbudowywuj tak vipa aby zaczeło Ci sie to opłacac, w pewnym momencie bedziesz dostawał po 200k nawet za sam salon wiec wszystko sie opłaca tlko trzeba liczyc i byc cierpliwym, a co do nowych biznesów to twierdze że jest to zbedne i to bardzo ponieważ znowu słabsi gracze nie krozystajacy z biletów odalili by sie ejszcze bardziej od tych co z nich korzystają.

Slaweksebaa1

Cytat: MaciaseK w Wrzesień 24, 2013, 13:47:56 PM
Cytat: Slaweksebaa1 w Wrzesień 22, 2013, 14:13:18 PM
no i co ? tyle glosow a admin nie ma zamiaru nic napisać ... spoko . to jest jeden powod dllaczego nie lubie tej gry ; /


to po co w nią grasz jak jej nie lubisz? Admin nie ma obowiązku wprowadzania kazdego pomysłu graczy, a po za tym pomysły z biznesami były wielokrotnie nawet za czasów G1, na G2 i tak jest duzo łatwiej rozbudowywac zarobki bo mamy dodatkowo VIPa dzieki któremu brdzo duzo sie zarobki kalkulują:) skoro nie opłaca |Ci sie budowac salonu samochodowego to rozbudowywuj tak vipa aby zaczeło Ci sie to opłacac, w pewnym momencie bedziesz dostawał po 200k nawet za sam salon wiec wszystko sie opłaca tlko trzeba liczyc i byc cierpliwym, a co do nowych biznesów to twierdze że jest to zbedne i to bardzo ponieważ znowu słabsi gracze nie krozystajacy z biletów odalili by sie ejszcze bardziej od tych co z nich korzystają.
Gram bo mi się nudzi i co ? Oczywiscie , ze admin nie musi wprowadzać lecz przydłoby się żeby nas o tym poinformował a nie my ciagle myslimy , ze moze wejsc i pisac , że jestesmy "na tak " ...

MaciaseK

Cytat: Slaweksebaa1 w Wrzesień 24, 2013, 18:39:37 PM
Cytat: MaciaseK w Wrzesień 24, 2013, 13:47:56 PM
Cytat: Slaweksebaa1 w Wrzesień 22, 2013, 14:13:18 PM
no i co ? tyle glosow a admin nie ma zamiaru nic napisać ... spoko . to jest jeden powod dllaczego nie lubie tej gry ; /


to po co w nią grasz jak jej nie lubisz? Admin nie ma obowiązku wprowadzania kazdego pomysłu graczy, a po za tym pomysły z biznesami były wielokrotnie nawet za czasów G1, na G2 i tak jest duzo łatwiej rozbudowywac zarobki bo mamy dodatkowo VIPa dzieki któremu brdzo duzo sie zarobki kalkulują:) skoro nie opłaca |Ci sie budowac salonu samochodowego to rozbudowywuj tak vipa aby zaczeło Ci sie to opłacac, w pewnym momencie bedziesz dostawał po 200k nawet za sam salon wiec wszystko sie opłaca tlko trzeba liczyc i byc cierpliwym, a co do nowych biznesów to twierdze że jest to zbedne i to bardzo ponieważ znowu słabsi gracze nie krozystajacy z biletów odalili by sie ejszcze bardziej od tych co z nich korzystają.
Gram bo mi się nudzi i co ? Oczywiscie , ze admin nie musi wprowadzać lecz przydłoby się żeby nas o tym poinformował a nie my ciagle myslimy , ze moze wejsc i pisac , że jestesmy "na tak " ...


hehehe wiele osób nie rozumie o co chodzi z tym działem pomysły a dokładniej odpowiedz jestem an tak to co to za odpowiedz bezsensowna? każdy powinien wypowiedziec sie cokolwiek na temat danego pomysłu w różnych stronach a dokładniej jak by to mialo wygladac jak to nazwac co by dawało itd i opinie ludzi tez sa wazne a nie tylko ze dobry pomysł albo jestem na tak;p jak bysmy mieli głosowac to by można zrobic tylko bezsensowna sonde która by dała to samo ;p

Manchuckster

Ty to masz dar do składania pojedynczych słów w jedną całość tworząc kwintesencję myśli.
Muszę przyznać że masz rację. Oczywiście nie w stosunku do mojego pomysłu tylko do komentarza odnoście własnej opinii.

Konstytucja z 2 kwietnia 1997 już w samej preambule gwarantuje nam wolność słowa, z której to ty korzystasz.
Odnośnie sondy po raz kolejny masz rację (kurcze dwa razy w przeciągu minuty komuś przyznałem rację, a to mało kiedy się zdarza, bo to ja zawsze mam rację, a jeżeli przyznaje komuś rację to myśli tak samo jak ja w tej kwestii). To tak samo jakby przeprowadzić badania na rynku, podchodzić do osób i pytać się o płeć.
Każde zapytanie i opinia powinna mieć swoja ocenę subiektywną  lub obiektywną, każde pytanie powinno mieć możliwość wyboru oprócz narzuconych wariantów.
Pytając się respondentów: Czy jesteś za karą śmierci? Powinny być 3 możliwości wyboru, nie tylko TAK lub NIE. Trzecia odpowiedź: W zależności od stopnia szkodliwości czumu. Jakiego?

Ja swoją opinię wyraziłem w pierwszym wątku więc nie będę się powtarzał ponownie. Później nawet gdzieś wypowiadałem się pod komentarzem, dzięki czemu udało mi się skłonić opiniodawcę do zmiany decyzji jak spojrzał na ten temat z innej perspektywy.

Nawiązując do mojego drugiego akapitu odnośnie wolności słowa w preambule mamy także prawo do niejawnego głosowania w głosowaniu powszechnym, ale w tym przypadku wiąże się to z  Twoim ostatnim zdaniem, wiadomo jaki będzie wynik. Więc co? Trzymamy się litery prawa i przychylamy się do słowa ludu czy tutaj stosuje się zasady Ludwika XIV  - Państwo to ja ( W tym przypadku admin jest przysłowiowym Ludwikiem XIV)

MaciaseK

powiem Ci tak chciałbym sobie ułatwic, ale tez kiedys zaczynałem jako nowy i miałem duzo do nadrobienia (za czasów G1) i wiem jak to jest cięzkie a tym bardziej jak admini wprowadzaja cos nowego ułatwiajac jeszcze bardziej graczą, którzy sa wysoko w rankingu. Zauwasz też że nie tylko ja jestem rpzeciwny temu ale też osoby, który patrza na to w ten sam sposób co ja, najprostszy przykład to ejst taki że jak admin wprowadził by chcoiaz 1 biznes który w normalnym stanie dawał by np 25k/h to przy % z vipa gdzie lduzie maja ich po 600 przy zarobkach srdednio 2mld to taki biznes daje Ci juz 150k/h a wiadomo że kupił bym jakies 1000 tego bzinesu wiec zoabcz sobie jak by mi zarobki skoczyły, a Ty badz inni Tobie podobni byscie iel go kupili? po 10? no może po 100 i zarobilibyscie an tym naprawde śmieszne grosze, więc najłatwiej mowiac zauwasz że każdy dodany biznes ułatwia tylko tym co maja wysokie zarobki, tak aby oddalic sie od tych nizej jeszcze bardziej niz dotychczas, a admin was olewa bo jak juz wspominał nie musi odpisywac na każdy pomysł, a najwidoczniej wie że ten pomysł to wielka lipa i dlatego nic z tym nie robi .

Manchuckster

#112
Ja nie jestem nowy i dużo nie muszę nadrabiać, ale nie o to tutaj teraz chodzi.
Oczywiście, że są przeciwnicy tego pomysłu ale żaden z nich się nie wypowiedział, tylko nieliczni, którzy ograniczyli się do rozbudowanej wypowiedzi "Jestem na NIE"

A ilu graczy jest, którzy zarabiają 2 mld/h?. 10 gracz w rankingu biznesu na pewno tyle nie zarabia.
Ilu jest, graczy, którzy mają ful majątek? Nieliczni.
Jakbym ja zechciał zbierać na najdroższą broń, bombę czy kamizelkę to powstrzymało by mój rozwój, moje SV przez rok my nie uległo zmianie. Po co takie majątki jak 99% graczy ich nie jest w stanie kupić nawet po długotrwałym zbieraniu.
Wiem......, teoretycznie motywuje to graczy do kupna biletów dzięki czemu administracja zarabia ale abym ja mógł kupić te majątki to musiałbym kupić ponad 1.000 biletów a to troszkę kasy już jest.
Nie mów mi, że najbogatsi dzięki temu więcej by zarabiali, że trudniej ich dogonić. To oczywiste ale tak i tak powiedzmy sobie szczerze, że Demota czy xtra w żuciu nie dogonimy na G2, zawsze będą mieli gigantyczne zarobki. Nie wiem jak administracja musiała by działać aby wyrównać zarobki graczy a dodatkowy biznes nie zróżnicuje klas zarobkowych.
Z tego co ty mówisz, to najlepiej jakby jeszcze usunąć te najdroższe biznesy a nie dodawać.
(...a admin was olewa....) - zauważyliśmy


I na koniec dodam że jako moderator powinieneś ograniczyć błędy w swoich postach.


Slaweksebaa1

Cytat: MaciaseK w Wrzesień 24, 2013, 19:09:30 PM
Cytat: Slaweksebaa1 w Wrzesień 24, 2013, 18:39:37 PM
Cytat: MaciaseK w Wrzesień 24, 2013, 13:47:56 PM
Cytat: Slaweksebaa1 w Wrzesień 22, 2013, 14:13:18 PM
no i co ? tyle glosow a admin nie ma zamiaru nic napisać ... spoko . to jest jeden powod dllaczego nie lubie tej gry ; /


to po co w nią grasz jak jej nie lubisz? Admin nie ma obowiązku wprowadzania kazdego pomysłu graczy, a po za tym pomysły z biznesami były wielokrotnie nawet za czasów G1, na G2 i tak jest duzo łatwiej rozbudowywac zarobki bo mamy dodatkowo VIPa dzieki któremu brdzo duzo sie zarobki kalkulują:) skoro nie opłaca |Ci sie budowac salonu samochodowego to rozbudowywuj tak vipa aby zaczeło Ci sie to opłacac, w pewnym momencie bedziesz dostawał po 200k nawet za sam salon wiec wszystko sie opłaca tlko trzeba liczyc i byc cierpliwym, a co do nowych biznesów to twierdze że jest to zbedne i to bardzo ponieważ znowu słabsi gracze nie krozystajacy z biletów odalili by sie ejszcze bardziej od tych co z nich korzystają.
Gram bo mi się nudzi i co ? Oczywiscie , ze admin nie musi wprowadzać lecz przydłoby się żeby nas o tym poinformował a nie my ciagle myslimy , ze moze wejsc i pisac , że jestesmy "na tak " ...


hehehe wiele osób nie rozumie o co chodzi z tym działem pomysły a dokładniej odpowiedz jestem an tak to co to za odpowiedz bezsensowna? każdy powinien wypowiedziec sie cokolwiek na temat danego pomysłu w różnych stronach a dokładniej jak by to mialo wygladac jak to nazwac co by dawało itd i opinie ludzi tez sa wazne a nie tylko ze dobry pomysł albo jestem na tak;p jak bysmy mieli głosowac to by można zrobic tylko bezsensowna sonde która by dała to samo ;p

mysle wrecz przeciwnie. bo narobią zamieszania i wszystko sie namiesza i admin juz by nie wiedzial co my chcemy zeby dodać.

Słoń72

witam,jestem ZA,ale zapewne Admin napisze-pracujemy nad tym i innymi zmianami;D

patryk456


danielos112

Świetny pomysł !  8)
V.I.P

Manchuckster


matihg08

Dobry pomysł jest z tym po każdy potrzebuje coraz więcej kasy a z biznesu za dużo nie zarabia się bo więcej w niego się wkłada.. Jestem za tym żeby powstały nowe biznesy o większych zarobkach.

rydzyk

Rowniez jestem za ale chyba wszyscy wiemy co z tego bedzie:)