• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

60 biznesów

Zaczęty przez Manchuckster, Kwiecień 28, 2013, 01:02:38 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

EnemY


konradpaczka


aniamiszcz


madafaka81


broliqe


RAFAELLOS

jestem oczywiście na tak.

danielos112

No to teraz admin musi temat zobaczyć
V.I.P

ronin27

wg mnie to glupi pomysl mimop ze jestem wysoko w ranku biznesow dodanie kolejnych biznesow nie zmieni nic. chcieliscie nowe majatki bronie kamizelki jak zostaly dodane zobaczyliscie ile kosztuja to teraz lament ze nowe biznesy. a czemu? bo 100 lat bedziecie na to zbierac. teraz chcecie biznes dodac i co kazdy bedzie kosztowal po 150 mln i malo kogo bedzie stac na kupno jego. bogaci beda bogatsi a biedniejsi beda dalej ciulac dziegi. moze od razu niech admin zwiekszy lapowki do 10 wyplat zamiast do 6 jak jest teraz! JESTEM NA NIE!!!!!

SPIKE78

Pomysł dobry w zwiazku z tym ze doszły nowe bronie itd.  z tym ze obecne biznesy i dziwki były by dostepne dla zwykłego konta a dodatkowe dla konta pro.

romanobierun1989


spartanik


passat12

jestem za !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

limak

elegansio pomysł. Jak najbardziej za. Tu nie można być przeciwnym ;P

Manchuckster

Cytat: ronin27 w Kwiecień 29, 2013, 08:23:32 AM
wg mnie to glupi pomysl mimop ze jestem wysoko w ranku biznesow dodanie kolejnych biznesow nie zmieni nic. chcieliscie nowe majatki bronie kamizelki jak zostaly dodane zobaczyliscie ile kosztuja to teraz lament ze nowe biznesy. a czemu? bo 100 lat bedziecie na to zbierac. teraz chcecie biznes dodac i co kazdy bedzie kosztowal po 150 mln i malo kogo bedzie stac na kupno jego. bogaci beda bogatsi a biedniejsi beda dalej ciulac dziegi. moze od razu niech admin zwiekszy lapowki do 10 wyplat zamiast do 6 jak jest teraz! JESTEM NA NIE!!!!!

Szanuję Twoją wypowiedź, masz prawo być negatywnie nastawionym.
Ale postaraj się zrozumieć tych co nie są na 9 miejscu w rankingu biznesu, są np na 200 i dalszym miejscu, zarabiają około 150mln/h, na dobę 3,5 mld a czasami nawet mniej. TY na dobę masz około 20 mld wiec sam widzisz, wszystko zdobędziesz 6 krotnie szybciej, już pod koniec czerwca być może. Zanim taki gracz uzbiera na kamę, broń, majątki minie ponad 500 dni przy założeniu, że nikt z tych graczy nie wyda ani 1 zł na rozwój SV, poziomu, Nie kupi żadnego biznesu a jak kupi to ten biznes zwróci się za 3 lata (około 1000 dni)  więc bardziej opłaca się oszczędzać.
Na chwilę obecną po dodaniu tych nowych komponentów to tacy gracze jak ty już mają prawie wszystko kupione a biedny gracz  ciuła po groszu na kupno rakiety, a gdzie pozostałe majątki?
Czyli jakby nie patrzeć to ty po wprowadzeniu nowych majątków jeszcze bardziej odskoczyłeś od większości graczy, stałeś się jeszcze bardziej niedościgniony jeżeli chodzi o SV choćby i dla mnie. Ty będziesz wygrywał turniej za turniejem, startował w spec turkach, będziesz podbijał poziom, tak, że na końcu będzie poziom graczy tych co mają 1000 i większy poziom oraz druga część tabeli, tych, którzy od roku nie podbili poziomu ale za to mają  2 biliony na koncie i zbierają dalej bo nie mogą wydać na bilety itp.

sezar33