• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Wyscigi

Zaczęty przez Slaweksebaa1, Kwiecień 28, 2013, 14:24:28 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Slaweksebaa1

Po lewej Miedzy GING A MIASTO zrobić "TOR" :) bo jak i dziwki , biznesy to swietne fury .  a wiec . Wchodzimy W "Tor" tam mamy "garaż""salon samochodowy" "wyscigi"
- garaż : auta , czesci
- salon samochodowy i np jeden za 10 000 drugi 100 000 000 , 1 000 000 000 i tak może do 50 mld (bo 10 to malo wiekszosc mialo by full auto) i przy kazdym jaka predkosc , przyspieszenie i hamowanie
-wyscigi
wyglądało by to tak Jest kilka tras "Stadion""Autostrada""Leśna Ścieszka"
ktoś zaklada np jakiś wyscig wybiera ile osob moze brać udział i od 5 - 10 . wybiera stawke o jaka sie walczy i po prostu sie dochodzi do wyscigu.
O czesciach nic nie napisałem. sorry , a więc czesci . wchodząc do garażu  klikamy czesci i np Hamulce też ich tam kilka i np + 100 do hamulców. i coś tam do przyspieszenia oraz do predkosci.to wszystko myślę że to bardzo dobry pomysł na rozwój gry i spedzanie na niej wiekszej ilosci czasu!!!:) może teraz was olśni jakby to wygladalo:)))))

Slaweksebaa1

RING A NIE GING . PRZEPRASZAM

dawid12


Manchuckster

Kiedyś grałem w grę fast&Furious - o to chodzi by w tą grę wmieszać?

Wyplacalni.p

Cytat: Slaweksebaa1 w Kwiecień 28, 2013, 14:24:28 PM
Po lewej Miedzy GING A MIASTO zrobić "TOR" :) Kupowanie aut,czesci itd. i rywalizacja z innymi zawodnikami. Bo jak gangster dziwki biznesy to i piekne fury nie ? :) rozne unikalne czesci rozbudowa . kilka tras i tak jak w tour nikt nie widzi twoich osiagow i wyscig np trwa 10 minut nagroda jest ileś tam kasy:) mozna dodac taka rozrywke , co myslicie ?:) wypowiedzcie Sie.pozdrawiam

Jedni powiedzą łeeee..., Do d*py, a innym może się spodobać.
Zresztą nikogo nie można zadowolić, bo każdemu coś.

Jeżeli Nawet by to wprowadzono, jeszcze z Aktywnym Strumieniem Video, to ładnie na tranferze będzie leciało, a nie każdy ma Stałego Neta, w większości osób ma Przenośny Internet, jeżeli by gracze chcieli by Realistyczną symulację tego opisywanego pomyslu.

A tak to bez Strumienia Video może byc, choć zaoszczędzić można na Transferze.
Najlepiej, abyś to przedstawił jako Video Recenzje, tak, aby Każdy wiedział jak dokładnie ma to wyglądać.

Jeżeli dla innych osób to nie glupi pomysl, to jestem ZA

Slaweksebaa1

nie realistyczna sytuacje. to tak by bylo zrobione jak TOURNAMENT tylko mial bys auta predkosc przyspieszenie itd a rozbudowywal bys to czesciami ...kminisz?

Slaweksebaa1


Wyplacalni.p

Cytat: Slaweksebaa1 w Kwiecień 28, 2013, 14:35:03 PM
nie realistyczna sytuacje. to tak by bylo zrobione jak TOURNAMENT tylko mial bys auta predkosc przyspieszenie itd a rozbudowywal bys to czesciami ...kminisz?

Ja wiem o co ci chodzi, najwidoczniej mnie źle zrozumiałeś.
A grę można rozbudować tak, aby było tu coraz to ciekawiej.

Wyplacalni.p

Cytat: Slaweksebaa1 w Kwiecień 28, 2013, 14:35:36 PM
symulacje* sorry

Przy każdym twoim poście po prawej stronie masz "MODYFIKUJ" Dzięki temu poprawiasz błędy popełnione przez ciebie.

Slaweksebaa1

Udoskonale swój pomysł i bardziej was oswiece. Wchodzimy W "Tor" tam mamy "garaż""salon samochodowy" "wyscigi"
- garaż : auta , czesci
- salon samochodowy i np jeden za 10 000 drugi 100 000 000 , 1 000 000 000 i tak może do 50 mld (bo 10 to malo wiekszosc mialo by full auto) i przy kazdym jaka predkosc , przyspieszenie i hamowanie
-wyscigi
wyglądało by to tak Jest kilka tras "Stadion""Autostrada""Leśna Ścieszka"
ktoś zaklada np jakiś wyscig wybiera ile osob moze brać udział i od 5 - 10 . wybiera stawke o jaka sie walczy i po prostu sie dochodzi do wyscigu.
O czesciach nic nie napisałem. sorry , a więc czesci . wchodząc do garażu  klikamy czesci i np Hamulce też ich tam kilka i np + 100 do hamulców. i coś tam do przyspieszenia oraz do predkosci.to wszystko myślę że to bardzo dobry pomysł na rozwój gry i spedzanie na niej wiekszej ilosci czasu!!!:) może teraz was olśni jakby to wygladalo:)))))

Wyplacalni.p

Teraz to już jest super, mnie się podoba.

Chociaż nie wiem czy to wejdzie, ale...

Jestem ZA.

SpameE

Pomysł jest extra napewno urozmaicił by grę bo strasznie nudno się tu robi ostatnio ( jedno i to samo )

worms231


Manchuckster

Zakładkę wyścigi można by było zrobić zamiast siłowni, która jest  zbędna i lepiej zdobywać SV w szybkiej akcji niż w siłowni (mniejsze SV wychodzi). A wyścigi to nawet ciekawa opcja, choć na dobrą sprawę można by wszystkie atrybuty jezdne z majątku zrobić w ten sposób. Szybsze auto, szybsza łódź, szybszy motor. Dlaczego auto ma być lepsze od np samolotu?

Slaweksebaa1