• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Głosowanie- do wygrania bilety

Zaczęty przez siwix, Maj 17, 2013, 19:02:15 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

siwix

Dobra ludziska potrzeba wasza pomoc w głosowaniu.
Moja córka bierze udział w konkursie i trzeba oddać na nią jak najwięcej głosów. Każdy głos to inny e-mail.
Głosowanie trwa do 7 czerwca.
Oto link do głosowania: nie aktualne

Po zakończonym głosowaniu wśród wszystkich którzy zagłosują i dodadzą wpis w tym wątku rozlosuje bilety. (3 osoby)
Bardzo mi zależy żeby córka dostała się do top 3

Proszę o uczciwość i Pomoc.  ;D

cyt. Limak
UWAGA UWAGA!!! Przeczytajcie ten pkt z regulaminu odnośnie tego głosowania:

3. Każdy internauta może oddać tylko jeden głos. Weryfikacja oddanych głosów nastąpi po numerze IP komputera lub innego urządzenia, z którego głos jest oddawany. Polanglo zastrzega sobie prawo do weryfikacji sposobu głosowania i zmiany wyników głosowania w przypadku, jeśli głosowanie na prace odbyło się w sposób nie zgodny z powyższym.


Pozdrawiam.
4--13--21--27--34--49--53--62--67--77

limak

wszyscy głosować, bo konkurencja rośnie tam i potrzeba głosów :D

Inaa

Zagłosowałam z maila męża i dwóch swoich :D Konkurencja duża,ale wierzę,że się uda! :)

Manchuckster

Zagłosowałem z moich dwóch prywatnych maili, plus jeden mail z konta od brata a czwarty z konta kumpla.
Razem 4 głosy ale zachęcam pozostałych graczy.

Aggg

3 głosy oddane. Daj znac jak będą wyniki :) powodzenia

Malage

My juz pisalismy na PW, ale napisze tez tutaj. Ode mnie masz juz 11glosow, dzisiaj jeszcze dam ci kilka no i napewno do 7 czerwca nabije ci NASCIE glosow albo wiecej. Pozdrawiam i mam nadzieje ze wygra

Słoń72

witam,wczoraj już zagłosowałem;p


Slaweksebaa1

Hehe ;) fajna ;) Głos mój masz :)

anianieblond

ja oddalam z 3 maili, ale w pracy rozdalam linki, obiecali zaglosowac... :D

aniamiszcz


limak

UWAGA UWAGA!!! Przeczytajcie ten pkt z regulaminu odnośnie tego głosowania:

3. Każdy internauta może oddać tylko jeden głos. Weryfikacja oddanych głosów nastąpi po numerze IP komputera lub innego urządzenia, z którego głos jest oddawany. Polanglo zastrzega sobie prawo do weryfikacji sposobu głosowania i zmiany wyników głosowania w przypadku, jeśli głosowanie na prace odbyło się w sposób nie zgodny z powyższym.

Więc każda osoba teoretycznie po 1 głosie może oddać, bo może lipa być jak odejmą głosy :/

rydzyk

Heh ja mam ze 30@ zakladalem do spamowania na ref, tera tylko 1 glos res router i next glos;d

siwix

No ja też zmieniam IP, e-mail i jazda. Idzie całkiem nieźle.    ;D
4--13--21--27--34--49--53--62--67--77

Przemowrc