• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Punktacja w Gangu i Gangsterow

Zaczęty przez Wyplacalni.p, Maj 24, 2013, 12:57:06 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Manchuckster

Cytat: Wyplacalni.p w Maj 30, 2013, 19:55:59 PM
Tak jak ty. Skończ już.

Dokładnie. Skończ na siłę wymyślać "ulepszacze gry"

Wyplacalni.p

#16
Nie komentuj na siłe, to na dobre ci nie wychodzi, ja nie wymyślam na sile, więc przyszła mi taka myśl, weź zejdź ze mnie i krytykuj innych, oni mają gorsze pomysły, a jeszcze kradną inne pomysły innym osobom i przypisują na swoje konto, wiec idź do tych, a ode mnie się odklej !!

Chciałbym aby Moderator lub Admin Dał ci bana za znęcanie się nade mną komentarzami jeden za drugim !!

NAPISAŁEM ŻE NIE ŻYCZĘ SOBIE TWOICH KRYTYCZNYCH OPINI !!
JESTEŚ NIE KULTURALNY, BEZCZELNY I CHAMSKI  Manchuckster !!

Manchuckster

A wiesz, wyślij tę rozmowę do moderatora - ja Ciebie nie wyzwałem, a ty mnie wielokrotnie. Jestem ciekaw finału przekazania tej rozmowy do moderatora. Oczywiście teraz możesz zmienić te słowa wulgarne, ale na całe szczęście ja niektóre cytowałem, czego już nie zmienisz i dowód zostanie.
To ty komentujesz na siłę. Ja dałem opinię negatywną a ty zaraz zacząłeś mnie obrażać, ubliżać.
A zareagowałem najbardziej na wiadomość z dnia: Maj 28, 2013, 17:08:15 pm

Wyplacalni.p

#18
Manchuckster - Sprowokowałeś mnie, to była czysta prowokacja z twojej strony, ile razy mam ci mówić ŻE NIE ŻYCZĘ ABYŚ KOMENTOWAŁ ?
Więc komentujesz na siłe, a to jest denerwujące.
Gdybyś napisał krótko i na temat, do niczego by nie doszło, ale sam do tego doprowadziłeś, więc jesteś  NIKIM tylko Bezczelnym Człowiekiem bez rozumu, ale cóż... ciemni ludzie się już rodzą, tak więc sam sobie jesteś winien.

Gdybyś napisal że jesteś Przeciw, było by ok, ale nie, wolisz powkórwiać i to cię bawi ! Człowieku weź nie SPAMUJ !


PUSTY ŁOŚ, JAK CI MÓWIE ŻE BYŚ NIE KOMENTOWAŁ, TO TY SIĘ WYWYŻSZCZAS I PROWOKUJESZ, ABY  MNIE WKÓRWIĆ !!
ILE RAZY MOŻNA CI MÓWIĆ ABYŚ NIE KOMENTOWAŁ ?
OD POCZĄTKU DAJĘ CI DO ZROZUMIENIA ŻE NIE CHCĘ ABYŚ KOMENTOWAŁ !
SPIERDALAJ Z MOJEGO TEMATU PUSTY TREPIE !!
NIE ŻYCZĘ SOBIE ABYŚ TU KOMENTOWAŁ !! PUSTAKU !!
ALE NIE, DALEJ KOMENTUJESZ I PROWOKUJESZ  !!

Manchuckster

Maj 30, 2013, 19:27:33 pm - dzień i godzina kiedy dałem krótką odp ale ty nadal komentujesz moja opinię a z powodu Twojego ubogiego słownicstwa i argumentacji coraz ostrzej zaczynasz mnie wyzywać, ubliżać.
Nie prowokuje moimi komentarzami tylko irytuje mnie to bardzo jak ktoś zaczyna mnie wyzywać za wolność słowa, która nie rozciąga się do poziomu obrazy publicznej co ty z pewnością łamiesz. Za takie słowa grozi nawet do 1 roku pozbawienia wolności.
NIE ŻYCZĘ SOBIE ABYŚ TU KOMENTOWAŁ !! PUSTAKU !! - To nie jest koncert życzeń, żeby sobie życzyć.
Mam taki wredny charakter, że jak ktoś mnie zaatakuje to oddam w cywilizowany sposób.

Nie będę schodził z mojej drabinki rozwojowej na sam jej początek by równać się z tobą.

Wyplacalni.p

Ponieważ sam się o to prosisz, nie dajesz spokoju, drażnisz mnie od samego początku.

Ja mówię żebyś nie komentowal już po raz kolejny, a ty dalej swoje, więc sam sobie jesteś Winien.
Nie umiesz komentować, to nie komentuj i zaprzestań mnie krytykować i mnie nachodzić, najpierw prowokujesz, a potem masz pretensje do całego świata, człowieku zejdź na ziemie i daj spokój z komentowaniem.

Jakbyś umiał komentować, to byś napisal krótko i natemat, ale pokazałeś że nie potrafisz nic, nawet krótko i na temat, nie stać cię na to, bo jesteś bezwartościowym człowiekiem, który nie umie przestać, tylko nadal  drażni się z Właścicielem Postu, czyli jesteś nienormalny.

KONIEC I KROPKA !!

ZAKOŃCZ ODPISYWANIE, KOMENTOWANIE, DRAŻNIENIE I PROWOKOWANIE MNIE, BO NIE ŻYCZĘ SOBIE TEGO ABYŚ TU ODPISYWAŁ ORAZ KOMENTOWAŁ !!

Manchuckster

Czyli wg Ciebie mam pisać na twoje posty TAK lub NIE.
Muszę wytknąć mezaliansy twoich pomysłów.
A po to zakładasz post by każdy mógł się wypowiedzieć, nie możesz mi zabronić się wypowiadać i po raz kolejny wspomnę o wolności słowa.
Nawiasem mówiąc, nigdy nie byłem u ciebie w domu więc Ciebie nie nachodzę.
Do całego świata mam pretensje? Ciekawe i dość daleko idący wniosek.
Mimo tego co piszesz jakąś wartość prezentuję, choćby będąca przeciwieństwem Twoim, wartość intelektualna.
Właściciel postu - dobre  ;D

Dopóki Właściciel postu nie zakończy odpisywania to ja tym bardziej.

Wyplacalni.p

#22
Każdy może komentować, kótko, zwięźle i na temat.

A ty nie, cały czas zachowujesz się jak niedorozwinięty umysłowo, a gdybyś taki nie był, to już dawno zakonczyłbyś to głupie i bezsensowne komentowanie.

Ja czekam na komentarze innych osób, ale ty mnie zaśmiecasz !

Proszę, aby Moderator Skasuje Te posty z rozmową z tobą.

"JEŻELI JEST KTOŚ WOBEC MNIE W PORZĄDKU, TO JA DLA NIEGO TEŻ BĘDĘ W PORZĄDKU ORAZ DO NICZEGO WTEDY NIE DOJDZIE, NIE KRYTYKUJĘ OSTRO OSÓB, KTÓRZY MNIE BEZCZELNIE KRYTYKUJĄ i WYPOWIADAJĄ NA SIŁE, BY ZDENERWOWAĆ WŁAŚCICIELA WĄTKU, BO MA TAKI KAPRYS."