• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Pożyczka

Zaczęty przez Przemowrc, Czerwiec 02, 2013, 14:05:25 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Przemowrc

Witam wpadłem na taki mały pomysł żeby można wprowadzić nową opcje ''Pożyczka u admina''
NP chcesz pożyczki 500 mld powiedzmy oprocetowane 3% na 90 dni otrzymujesz tą kwotę a potem admin automatycznie odciąga co dziennie kwotę którą jesteś winien.
Pożyczka była by mozliwa np od 300 lev żeby ludzie nie robili kukiel i wplacali do gangu
co o tym  myslicie ?

bart3k1308


Ciastekk


kropa2011

dobre dobre Przemo za jestym :D ale nawet wiecej niz 500 mld do 2bln to by bajka była :P

Don Warziwo

Bardzo dobry pomysł ;) Ale to od 200lvl+ bo mniejsze lvl mieli by załatwo na początku, albo co jakiś większy lvl można by było większą pożyczkę wziąć np:
0-50lvl można by było pożyczyć 1mld
51-100lvl już 5mld itp... ;)


klempa

jestem za pozwoli to na szybszy rozwoj
zbieranie kasy iles czasu jest meczonce a jak sie odlozy wieksza suma to niechcacy sie czesc wyda i znow czekac i czekac :D a tak pozyczka admin potem odbierze co jego z nadwyzką i kazdy szczesliwy :PP

moze byc tez ze wezmiemy porzyczke wydajemy zeby na koncie bylo 0zl i admin ustawia nam stan konta na minus (cos w rodzaju perma) i w tedy sobie czekamy az zarobimy znow zeby byc na plusie :P

Przemowrc

no don masz racje np od 300 lev pozyczka zeby wiara nie zakladala kukiel zeby robic gangi za nic rozumiesz

limak

dobre Przemo :D oczywiście ZA

norweg

nie wiem gdzie wcielo moj poprzedni post wiec jeszcze raz :)

wazniejsze co admin mysli o pozyczaniu kasy :) hehe popieram pozyczka dobra rzecz jak brakuje na kufelek :D

madafaka81

dobry pomysl, jestem za

Don Tusk


Ndmaz

Pomysl dobry,ale obawiam się ze to by znacznie zmniejszylo wpływy dla admina,wiec marne szanse ze się to uda przeforsować ;)
5, 15, 23, 34, 45, 56, 66, 69, 71, 79

Manchuckster

#12
Jestem jak najbardziej ZA.

kaziu102


krzysiek

hah ja to wymyslilem a ty odgapiles i  zmieniłes troszkę