• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Pożyczka

Zaczęty przez Przemowrc, Czerwiec 02, 2013, 14:05:25 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wyplacalni.p

Cytat: Manchuckster w Czerwiec 02, 2013, 19:35:13 PM
Od momentu kiedy Wyplacalni.p jest zablokowany to widzę, że pomysły są zdecydowanie lepsze, ponieważ jak ktoś daje jakiś pomysł to jest przemyślany, i na siłę nie wciska byle czego co wpadnie do głowy. I co lepsze ci co wymyślają potrafią pogodzić się z opinią krytyczną co nie ma zastosowania w tym przypadku - Jestem jak najbardziej ZA.

Jak zawsze jesteś zbyt pewny siebie i to cię gubi, jak dla mnie to jesteś nie dojrzałym gościem który wszystko robi na pokaz, tak więc jesteś nikim, bo w prawdzie mnie nie znasz, a twoje komentarze o mnie są wymyślone przez ciebie, więc się ogarnij i nie pisz głupot.

Manchuckster

#16
Cytat: Wyplacalni.p w Czerwiec 03, 2013, 23:16:51 PM
Cytat: Manchuckster w Czerwiec 02, 2013, 19:35:13 PM
Od momentu kiedy Wyplacalni.p jest zablokowany to widzę, że pomysły są zdecydowanie lepsze, ponieważ jak ktoś daje jakiś pomysł to jest przemyślany, i na siłę nie wciska byle czego co wpadnie do głowy. I co lepsze ci co wymyślają potrafią pogodzić się z opinią krytyczną co nie ma zastosowania w tym przypadku - Jestem jak najbardziej ZA.

Jak zawsze jesteś zbyt pewny siebie i to cię gubi, jak dla mnie to jesteś nie dojrzałym gościem który wszystko robi na pokaz, tak więc jesteś nikim, bo w prawdzie mnie nie znasz, a twoje komentarze o mnie są wymyślone przez ciebie, więc się ogarnij i nie pisz głupot.

Ni odzywałeś się przez dwa dni więc miałem nadzieje, no cóż masz rację, byłem zbyt pewny siebie.
Wracając do meritum tematu - trzeba zareklamować ten pomysł wśród graczy.
Bo tylko pomysły z dużą ilością głosów ZA - wchodzą w życie, choć pomysł z 60 Biznesami mimo 99% poparcia nie został jeszcze rozpatrzomy

Manchuckster

http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=12640.0 - Niestety. Ten pomysł nie przejdzie ponieważ już był kiedyś  kilkukrotnie wałkowany

Wyplacalni.p

Cytat: Manchuckster w Czerwiec 04, 2013, 00:32:05 AM
Cytat: Wyplacalni.p w Czerwiec 03, 2013, 23:16:51 PM
Cytat: Manchuckster w Czerwiec 02, 2013, 19:35:13 PM
Od momentu kiedy Wyplacalni.p jest zablokowany to widzę, że pomysły są zdecydowanie lepsze, ponieważ jak ktoś daje jakiś pomysł to jest przemyślany, i na siłę nie wciska byle czego co wpadnie do głowy. I co lepsze ci co wymyślają potrafią pogodzić się z opinią krytyczną co nie ma zastosowania w tym przypadku - Jestem jak najbardziej ZA.

Jak zawsze jesteś zbyt pewny siebie i to cię gubi, jak dla mnie to jesteś nie dojrzałym gościem który wszystko robi na pokaz, tak więc jesteś nikim, bo w prawdzie mnie nie znasz, a twoje komentarze o mnie są wymyślone przez ciebie, więc się ogarnij i nie pisz głupot.

Ni odzywałeś się przez dwa dni więc miałem nadzieje, no cóż masz rację, byłem zbyt pewny siebie.

Nie odzywalem się, bo mam zajęcia od rana do nocy, mam taki mlyn, że jestem tu od 22:00 do 23:30, więc się tak nie rozpędzaj.
Pozdrawiam.

danielos112

I tak na to samo wyjdzie nawet gorzej bo trzeba zpłacać potem więcej ;)
V.I.P

Wyplacalni.p

Max do 25 %

np.

10000000 zł = 5%
10000000000 zł = 10%
10000000000000 zł = 15%
10000000000000000 zł = 20%
10000000000000000000 zł = 25%

Manchuckster

Kilka postów wcześniej napisałem, że jestem za.
Ale teraz tak sobie myślę. Co to da?
Każdy weźmie pożyczkę, kupi najlepszy majątek i wyposażenie, rozbuduje biznes, odda kasę do banku i co dalej?
Cała frajda tej gry polega na tym, że kogoś gonimy, taki wyścig szczurów a jak będziemy mieli takie udogodnienie to co to zmieni w tej grze.
Za 3 miesiące znów będziemy chcieli lepszą broń, kamę i majątki.
Nie mówię, że bym nie wziął kredytu ale powiedzmy, że wstrzymuję się od głosu po głębszej analizie tematu.

Wyplacalni.p

To weźmy się na sposób tutrjszych Banków i weźmy od nich pomysł, zmieniają trochę, aby nie posądzili czasem Admina, ale no cóż..., zawsze lepsze udogodnienie by bylo, ale... jeżeli osoba nie będzie wpłacać, to już nie dostanie pożyczki, gdyż będzie widniał w KRD Gry Gangsters. Taka moja sugestia.

Manchuckster

Z tą listą dłużników to bez sensu. Ktoś zapożyczy się na 10 bilionów po czym nie będzie potrzebował łaski z pożyczki.
Chyba, że tak jak już ktoś wcześniej dał propozycję, żeby udzielać pożyczek w zależności od poziomu to wówczas miało by sens, np. 1-50 poziom - pożyczka do 1 mld, 51-100 poziom - 5 mld itd........
A ściąganie należności było by najlepiej automatyczne co tydzień, w zależności od "podpisanej umowy" 2%, 5%, 25% zaciągniętej pożyczki - oczywiście z odsetkami plus możliwość spłaty całego kredytu na życzenie kredytobiorcy.

joker andrze

no tylko jak ktoś odejdzie z gangu to jak ma spłacić dług

Wyplacalni.p

Automatycznie będzie to schodziło...
Już była mowa o Komorniku ;)

Don Tusk

Tylko że:
1. Pożyczki nie można wpłacić do gangu
2. Można za nią kupić tylko biznesy i dziwki
Bo inaczej ilość lewusów w grze gwałtownie się zwiększy  ;D
Ale - jak mówiłem - pomysł jak najbardziej OK.

matihg08

Fajny pomysł z takim czymś w grze ja jestem Za tym

kasek1000


adidasso

a jak ktos nie bedzie miał kasy to dostaje
BANA ???