• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Poczekalnia + Automat

Zaczęty przez Manchuckster, Czerwiec 12, 2013, 21:30:22 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Manchuckster

Kiedyś już był podobny wątek, nie wiem czy został usunięty czy spotkała go jakaś inna historia.
Więc, pomysł (nie mój) polega na tym by w zakładce Tournament zrobić coś w rodzaju poczekalni, tak by widzieć, kto chce wystąpić w najbliższym Turku.
Druga część pomysłu - Automat. Po prostu, po czekaniu 10 minut na start Turnieju niech system automatycznie wrzuci do turka graczy, którzy nie logowali się do serwisu gangsters.pl, przykładowo 50 dni.
Jak sami wiecie, czasami czekanie 30 minut i więcej na start, jest nieco denerwujące, żeby nie powiedzieć wk........

Don Tusk

Pomysł Automat - nie życzę nikomu ośmiotygodniowego pobytu w szpitalu, bo to nigdy nie jest dobre, niezależnie od spadku w rankingach na G2.
Do niczego.

dawid12


p4tryk91

a z jakiej to okazji wrzucac osoby ktore nie graly 50dni?? kto chce do wchodzi na toura i tyle, jak dla mnie to pomysl bezsensu

Wyplacalni.p

Cytat: p4tryk91 w Czerwiec 15, 2013, 15:45:21 PM
a z jakiej to okazji wrzucac osoby ktore nie graly 50dni?? kto chce do wchodzi na toura i tyle, jak dla mnie to pomysl bezsensu

Zgadzam sie z przedmówcą.

danielos112

Wcale nie trzeba długo czekać... No chyba że się zapisujesz do tura o północy to chyba normalne że większość ludzi śpi ;)
V.I.P

Manchuckster

Widzę, że pomysł nie cieszy się chlubną opinią publiczną.
Szanuję wasze wypowiedzi, dziękuję za odzew w w/w temacie.
Ten pomysł faktycznie może być krzywdzący dla graczy, którzy nie logują się przez kilkadziesiąt dni, a co do czasu czekania na restart turnieju, danielos112 - masz rację.

ZAMYKAM WĄTEK