• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Prywatne Wiadomości - Raporty

Zaczęty przez Wyplacalni.p, Lipiec 13, 2013, 22:40:08 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wyplacalni.p

Po wejściu niech się raporty same usuwają, to upraszcza sprawę.

Michal PLAT

Mi to pomaga przy walkach z oldboyami wielkie ułatwienie przecież jak są raporty to pisze raporty a jak wiadomości to pisze wiadomości niech zostanie :)

Wyplacalni.p

mówię o tym że po wejściu w raporty, a admin może zamiast raportów dać np. coś takiego:

Pozostało ci 2 OldBoyów do pokonania

Tobie mogą raporty nie przeszkadzać, ale innym mogą one przeszkadzać, tak więc niech Admin da Możliwość wyboru pojawień się raportów w ustawieniach gry, lub w edycji profilu.
np. Ty chcesz raporty to zaznaczasz:

Tak, chcę dostawać raporty walk z OldBoyami

a jak ktoś nie chce, to zaznacza:

Nie, nie chcę otrzymywać raportów walk z OldBoyami

I sprawa jest rozwiązana.

Może admin dać OPCJE GRY i tam wszelkie ustawienia PW, Raportów itd. itp.

MaciaseK

nie rozumiem z czym Ty tu płaczesz, palec Cie zaboli jak po wejsciu w raporty wcisniesz napis usun wszystkie raporty? wtedy nie musisz zadnego odbierac ani nic.

Wyplacalni.p

Cytat: MaciaseK w Sierpień 28, 2013, 17:43:43 PM
nie rozumiem z czym Ty tu płaczesz, palec Cie zaboli jak po wejsciu w raporty wcisniesz napis usun wszystkie raporty? wtedy nie musisz zadnego odbierac ani nic.

Ty tu płaczesz wypowiadając się nagannie tutaj, a skoro to cię boli, to nie wypowiadaj się i zamilcz na wieki, wieków Amen, bo po co się użalasz nad sobą ?

To jest temat proponowanej sugestii, a ty tu wyjeżdzasz wypłakując się na forum, a skoro masz zamiar głupio odpisywać, to nie pisz, nikt nie każe ci tu wchodzić.

danielos112



Ty tu płaczesz wypowiadając się nagannie tutaj, a skoro to cię boli, to nie wypowiadaj się i zamilcz na wieki, wieków Amen, bo po co się użalasz nad sobą ?

To jest temat proponowanej sugestii, a ty tu wyjeżdzasz wypłakując się na forum, a skoro masz zamiar głupio odpisywać, to nie pisz, nikt nie każe ci tu wchodzić.
[/quote]

Nikt mu nie każe  ? :D Jest moderatorem głąbie
I podpisuję się pod wiadomością MaciaskA  ;)
V.I.P

Wyplacalni.p

Cytat: danielos112 w Sierpień 28, 2013, 19:11:40 PM
Nikt mu nie każe  ?:D
Nikt mu nie każe się wypowiadać, a jak jest moderatorem, to niech ma głowę na karku, bo nie nadaje się na moderatora skoro tak się wypowiada i nie umie się powstrzymać.
Poprawny moderator i to porządny, nie wypowiada się bezczelnie, oraz umie się zachować, a to że mu sie nie podoba, to jego problem i powinien zamilczeć jak na porzadnego moderatora.

Cytat: danielos112 w Sierpień 28, 2013, 19:11:40 PMJest moderatorem głąbie
I podpisuję się pod wiadomością MaciaskA  ;)

A to oznacza że nim jesteś, skoro to napisałeś. ;)

danielos112

#22
Ja to napisałem o tobie ! Chyba że masz problem z czytaniem a to możliwe ;)
V.I.P

Absolut

Opcja "usuń wszystkie raporty" załatwia sprawę.

Wyplacalni.p

#24
a ja nie chce by się pojawiały.
nawet kasowanie raportów jest nudne i monotonne.

Wyplacalni.p

Cytat: danielos112 w Sierpień 28, 2013, 20:10:27 PM
Ja to napisałem o tobie ! Chyba że masz problem z czytaniem a to możliwe ;)

obrażając osobę lamiesz regulamin, a w regulaminie pisze ze obrażając kogoś bez powodu grozi banem.

Poza tym nie można wypowiadać się na temat osoby której się nie zna, lepiej spójrz na siebie.

danielos112

Wyplacalni.P to że ty chcesz żeby się nie pojawiały to jest mało ważne ;) Nie tylko ty w to grasz , upierasz się o to  a dla innych to nie jest tak uciążliwe. Nie marudz już na ten temat.
V.I.P

Wyplacalni.p

Danielos, niech każdy się wypowie, a nie że ty się wypowiadasz za innych, to jest raczej nierozsądne z twojej strony, za wasze komentarze powinniście bana dostac, bo ja nie chce złośliwców, a jak sie nie podoba, to się nie wypowiadajcie, bo bez sensu są tu wasze bezmyślne wypowiedzi.

Wyplacalni.p

NIE ŻYCZĘ SOBIE WASZYCH GLUPICH, DENNYCH I BEZMYŚLNYCH KOMENTARZY !

danielos112

Ja piszę na podstawie wypowiedzi w tym temacie. I kończę rozmowę bo z tobą nie warto rozmawiać :) I nie będę dalej znizal sie do twojego poziomu.
Ale ty i tak to skomentujesz żeby mi dopiec , hehe :D  Taki jesteś
V.I.P